15 липня 2020
На Дубенщині дозволили відновити роботу закладів харчування та кінотеатрів
Під час позачергового засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, 15 липня, прийнято рішення про відновлення роботи ресторанів, кафе та барів у приміщеннях.
Наразі такі заклади працюють з дотриманням усіх протиепідемічних заходів тільки на відкритих площадках, роблять адресну доставку та замовлення на винос.
Також дозволили дозволити роботу закладів культури та кінотеатрів при умові наповненості залів не більше 50 %.
Оскільки ситуація з поширенням коронавірусної інфекції в районі стабілізувалася, кількість захворювань спадає, то заклади харчування зможуть приймати відвідувачів у приміщеннях за кількох умов:
- обов’язковий температурний скринінг на вході;
- не більше 50 % заповнених місць;
- відстань між столиками - 2 метри;
- за одним столом повинно перебувати не більше 4 осіб;
- закладам дозволено працювати до 23 години;
- провітрювання та дезінфекція приміщень;
- наявність в персоналу засобів індивідуального захисту.
Також комісією дозволено організацію та проведення півфінального матчу-відповіді Кубка України серед аматорських команд між командами ФК "ОДЕК" (смт. Оржів) – ФК "Олімпія" (с. Савинці, Полтавської обл.) на стадіоні смт. Смига, Дубенського району. Обов’язкові умови – негативні результати ПЛР-тестування у футболістів, температурний скринінг перед матчем та відсутність глядачів.
Даний матч відбувся сьогодні за всіма нормами карантину, без уболівальників. Нажаль, при хорошій грі, наші земляки поступилися з рахунком 2:1 та втратили шанс здобути Кубок України серед аматорів.
![](https://images.vfl.ru/ii/1594834727/d1b5e4c1/31084420.jpg)
|