Рівненська обласна державна адміністрація 

На головну

33028, м. Рівне, м-н Просвіти, 1, тел.:(0362)264788, факс:(0362)260835, e-mail: roda@rv.gov.ua                          English version. Англійська версія

 
 квітня 2024 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

Державна система електронних звернень

 

 

 

 

 
 

 
Про затвердження Порядку складання і виконання розпису обласного бюджету



Видавник: Департамент фінансів
Номер: 38/1097
Дата: 1 серпня 2013


РІВНЕНСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ДЕПАРТАМЕНТ ФІНАНСІВ

Н  А  К  А  З

 

    09.07.2013                                               м. Рівне                                   № 53

 

 

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції

у Рівненській області

01  серпня 2013 року

за № 38/1097

 

 

 

 

 

 

 

Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України, пункту 5 наказу Міністерства фінансів України „Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання бюджету” від 28 січня 2002 року № 57, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 01 лютого 2002 року № 86/6374 (зі змінами), з метою приведення у відповідність до законодавства та удосконалення бюджетного процесу,

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Затвердити Порядок складання і виконання розпису обласного бюджету, що додається.

 

2. Визнати таким, що втратив чинність, наказ головного фінансового управління Рівненської обласної державної адміністрації від 03 червня 2011 року № 69 „Про затвердження документів, що застосовуються в процесі виконання обласного бюджету”, зареєстрований в Головному управлінні юстиції у Рівненській області 14 липня 2011 року за № 34/997.

 

3. Бюджетному управлінню департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації довести цей наказ до головних розпорядників бюджетних коштів обласного бюджету для застосування в роботі.

4. Цей наказ набирає чинності через 10 днів після державної реєстрації в Головному управлінні юстиції у Рівненській області, але не раніше його оприлюднення.

 

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника директора департаменту – начальника бюджетного управління департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації Біляк Лідію Аркадіївну.

 

 

Директор департаменту                                                    Л.В.Кушнер

 

 

 

ПОГОДЖЕНО

Начальник Державної фінансової

інспекції в Рівненській області                                           С.С.Каблак

 

 

Начальник Головного управління

Державної казначейської служби України

у Рівненській області                                                        М.І.Костюк

 

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

Наказ Департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації

09 липня 2013 року №  53

 

 

Зареєстровано в Головному управлінні юстиції

у Рівненській області

01 серпня 2013 року

за № 38/1097

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Порядок

складання і виконання розпису обласного бюджету

 

І. Загальні положення

1.1. Порядок складання і виконання розпису обласного бюджету Рівненської області (далі – Порядок) визначає процедури складання і виконання розпису обласного бюджету (далі – обласний бюджет).

 

1.2. Розпис обласного бюджету на відповідний рік (далі – розпис) має бути збалансованим та включати:

розпис доходів обласного бюджету (далі – розпис доходів), що поділяється на річний розпис доходів загального і спеціального фондів обласного бюджету та помісячний розпис доходів загального фонду обласного бюджету;

розпис фінансування обласного бюджету (далі – розпис фінансування), що поділяється на річний розпис фінансування загального і спеціального фондів обласного бюджету за типом боргового зобов’язання та помісячний розпис фінансування загального фонду обласного бюджету за типом боргового зобов’язання;

розпис асигнувань обласного бюджету (за винятком надання кредитів з обласного бюджету), що поділяється на річний розпис асигнувань обласного бюджету (за винятком надання кредитів з обласного бюджету) та помісячний розпис асигнувань загального фонду обласного бюджету (за винятком надання кредитів з обласного бюджету);

розпис повернення кредитів до обласного бюджету та надання кредитів з обласного бюджету (далі – розпис кредитування), що поділяється на річний розпис повернення кредитів до обласного бюджету та надання кредитів з обласного бюджету, помісячний розпис надання кредитів із загального фонду обласного бюджету;

річний розпис витрат спеціального фонду обласного бюджету з розподілом за видами надходжень; помісячний розпис спеціального фонду обласного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків).

 

1.3. Річний розпис асигнувань обласного бюджету (за винятком надання кредитів з обласного бюджету) – це розпис асигнувань загального і спеціального фондів обласного бюджету на рік у розрізі головних розпорядників бюджетних коштів (далі – головних розпорядників) за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів й повною економічною класифікацією видатків бюджету без розподілу за періодами року.

 

1.4. Помісячний розпис асигнувань загального фонду обласного бюджету (за винятком надання кредитів з обласного бюджету) – це розпис асигнувань загального фонду обласного бюджету на рік за місяцями в розрізі головних розпорядників за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів й скороченою економічною класифікацією видатків бюджету.

Скорочена економічна класифікація видатків бюджету включає: оплату праці (код 2110), нарахування на оплату праці (код 2120), медикаменти та перев'язувальні матеріали (код 2220), продукти харчування (код 2230), оплату комунальних послуг та енергоносіїв (код 2270), дослідження і розробки, окремі заходи розвитку по реалізації державних (регіональних) програм (код 2281), окремі заходи по реалізації державних (регіональних) програм, не віднесені до заходів розвитку (код 2282), соціальне забезпечення (код 2700). Решта економічних кодів видатків відображаються загальною сумою за кодом 5000 „Інші видатки” .

1.5. Складання та виконання розпису обласного бюджету здійснюється з використанням інформаційно-аналітичної системи „Місцеві бюджети”.

 

1.6. Річний розпис витрат спеціального фонду обласного бюджету з розподілом за видами надходжень – це річний розпис витрат спеціального фонду (за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування бюджету і кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання) в розрізі доходів (за кодами класифікації доходів), фінансування (за кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання), повернення кредитів до спеціального фонду (за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів і кодами класифікації кредитування бюджету).

Помісячний розпис спеціального фонду обласного бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) – це помісячний розпис витрат спеціального фонду (за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування бюджету, кодами скороченої економічної класифікації видатків бюджету, кодами класифікації кредитування бюджету та кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання) в розрізі доходів (за кодами класифікації доходів), фінансування (за кодами класифікації фінансування бюджету за типом боргового зобов’язання), повернення кредитів до спеціального фонду (за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування бюджету і кодами класифікації кредитування бюджету). Розпис складається без помісячного розподілу власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків.

 

1.7. Розпис складається відповідно до бюджетних призначень, установлених у рішенні Рівненської обласної ради (далі – обласна рада) про обласний бюджет, та затверджується директором департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації (далі – директор департаменту фінансів облдержадміністрації) в місячний термін з дня прийняття цього рішення.

До затвердження розпису затверджується тимчасовий розпис на відповідний період.

Тимчасовий розпис на відповідний період складається відповідно до вимог глави 2 цього Порядку з обмеженнями, встановленими Бюджетним кодексом України.

 

1.8. Кошториси не складаються за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів, призначення за якими встановлюються рішенням обласної ради про затвердження обласного бюджету у частині міжбюджетних трансфертів, та резервного фонду обласного бюджету.

Розпорядники бюджетних коштів (далі – розпорядники) повинні затвердити у кошторисах обсяг коштів для проведення розрахунків за електричну і теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, у повному обсязі в розрахунку на рік з урахуванням коштів загального та спеціального фондів відповідно до вимог статті 51 Бюджетного кодексу України, рішення обласної ради про бюджет. До кошторисів додаються детальні розрахунки за КЕКВК 2270 „Оплата комунальних послуг та енергоносіїв ”.

 

ІІ. Складання розпису

2.1. Структурні підрозділи департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації (далі – департамент фінансів облдержадміністрації) складають розписи доходів, розписи фінансування та розписи повернення кредитів до обласного бюджету, на основі яких визначають головним розпорядникам коштів обласного бюджету помісячні обсяги асигнувань загального фонду та доводять лімітні довідки до кожного головного розпорядника. При потребі структурні підрозділи департаменту фінансів облдержадміністрації надають головним розпорядникам додаткові матеріали разом із необхідними роз’ясненнями.

Головні розпорядники за участю розпорядників нижчого рівня згідно з отриманими лімітними довідками уточнюють проекти кошторисів, складають проекти планів асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а для вищих навчальних закладів – планів використання бюджетних коштів і помісячних планів використання бюджетних коштів, та подають відповідним структурним підрозділам департаменту фінансів облдержадміністрації зведені проекти цих документів для перевірки їх відповідності показникам лімітних довідок. Структурні підрозділи департаменту фінансів облдержадміністрації відстежують підготовку головними розпорядниками матеріалів до розпису, забезпечують своєчасне подання головними розпорядниками цих матеріалів, аналізують зазначені матеріали, вносять при необхідності до них корективи і подають відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації свої пропозиції щодо включення їх до розпису.

Відділ зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації зводить отримані від структурних підрозділів департаменту фінансів облдержадміністрації матеріали, вносить при необхідності корективи і подає розпис на затвердження директору департаменту фінансів облдержадміністрації у двох примірниках.

 

2.2. Один примірник оригіналу затвердженого розпису обласного бюджету передається на паперових та електронних носіях територіальному органу Державної казначейської служби України в Рівненській області, другий примірник оригіналу залишається у відділі зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації.

 

2.3. Помісячний розподіл міжбюджетних трансфертів у розрізі місцевих бюджетів до затвердженого розпису обласного бюджету надається територіальному органу Державної казначейської служби України в Рівненській області, місцевим фінансовим органам. Кошториси у частині міжбюджетних трансфертів не затверджуються.

 

2.4. Департамент фінансів облдержадміністрації протягом трьох робочих днів після затвердження розпису доводить головним розпорядникам витяг із розпису, що є підставою для затвердження в установленому порядку кошторисів, планів асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) та планів використання бюджетних коштів і помісячних планів використання бюджетних коштів для вищих навчальних закладів.

 

ІІІ. Унесення змін до розпису

3.1. Унесення змін до розпису здійснюється у разі:

необхідності перерозподілу бюджетних асигнувань в розрізі економічної класифікації видатків бюджету у межах загального обсягу бюджетних призначень за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів за загальним та спеціальним фондами бюджету;

прийняття нормативного акта про передачу бюджетних призначень від одного головного розпорядника до іншого головного розпорядника;

прийняття рішення щодо передачі нерозподілених бюджетних призначень на визначену в рішенні про обласний бюджет мету між головними розпорядниками;

прийняття рішення про зменшення бюджетних асигнувань головним розпорядникам на суму коштів, витрачених не за цільовим призначенням;

прийняття рішення щодо перерозподілу видатків обласного бюджету на централізовані заходи між адміністративно-територіальними одиницями;

необхідності збільшення бюджетних асигнувань спеціального фонду обласного бюджету відповідно до положень пункту 3.11 цього Порядку;

необхідності внесення змін до розпису доходів, до розпису фінансування або до розпису кредитування;

унесення змін до рішення обласної ради про обласний бюджет.

 

3.2. Унесення змін до розпису за загальним і спеціальним фондом обласного бюджету передбачає затвердження довідок про внесення змін до кошторисів, планів асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету та планів спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) за формами згідно з додатками 10, 11, 12, 13 у порядку, встановленому для затвердження цих документів.

 

3.3. За обґрунтованим поданням головних розпорядників або на підставі рішення про внесення змін до бюджету чи інших нормативних актів, відповідні структурні підрозділи департаменту фінансів облдержадміністрації подають відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації довідки про внесення змін за формами згідно з додатками 1, 2, 3 до цього Порядку.

 

3.4. У винятковому випадку за обґрунтованим поданням головного розпорядника перерозподіл видатків за функціональною ознакою  в межах загального обсягу його бюджетних призначень, а також збільшення видатків розвитку за рахунок зменшення інших видатків здійснюються за розпорядженням голови облдержадміністрації, погодженим із постійною комісією обласної ради з питань бюджету, фінансів та податків.

У разі виникнення такої необхідності головний розпорядник подає до департаменту фінансів облдержадміністрації лист з обґрунтованими пропозиціями щодо внесення змін до розпису.

У разі прийняття головою облдержадміністрації відповідного розпорядження, відповідний структурний підрозділ департаменту фінансів облдержадміністрації готує довідку про внесення змін до розпису в загальному порядку.

 

3.5. Зміни до помісячного розпису мають відповідати таким вимогам:

бути збалансованими за місяцями, тобто не порушувати загального обсягу показників загального або спеціального фонду обласного бюджету на місяць, якого стосуються такі зміни;

не змінювати загального обсягу показників загального або спеціального фонду обласного бюджету на рік, за винятком внесення змін до рішення обласної ради про обласний бюджет;

враховувати фактично виділені асигнування за попередній період (при внесенні змін до розпису асигнувань та розпису кредитування), фактичні надходження коштів за період з початку року (при внесенні змін до розпису доходів та розпису фінансування за формами згідно з додатками 4, 5, 6 до цього Порядку);

проводитися переважно за відсутності зареєстрованої в органах Державної казначейської служби України, на момент внесення змін до розпису асигнувань, кредиторської заборгованості за тим кодом економічної класифікації видатків бюджету та класифікації кредитування бюджету, за яким передбачається зменшення асигнувань;

вноситися на поточний та наступні періоди (крім випадків, передбачених абзацами 3 та 9 пункту 3.1 та інших випадків, передбачених чинним законодавством);

відповідати вимогам рішення обласної ради про бюджет та інших нормативно-правових актів.

 

3.6. Довідки про внесення змін до розпису оформляються таким чином:

підписуються заступником директора департаменту – начальником бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації і начальником відповідного структурного підрозділу департаменту фінансів облдержадміністрації або особами, які виконують їх обов’язки;

затверджуються директором департаменту фінансів облдержадміністрації або його заступниками;

реєструється за номером і датою, заносяться до реєстру;

один примірник довідок передається територіальному органу Державної казначейської служби України у Рівненській області, другий залишається у відділі зведеного бюджету та міжбюджетних відносин бюджетного управління департаменту фінансів облдержадміністрації, третій – передається головному розпоряднику, що є підставою для затвердження довідок про внесення змін до кошторисів та планів асигнувань (за винятком надання кредитів із бюджету) загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків), а для вищих навчальних закладів – до плану використання бюджетних коштів та помісячного плану використання бюджетних коштів. Копія довідок залишається у відповідному структурному підрозділі департаменту фінансів облдержадміністрації.

 

3.7. Витяг із довідки про внесення змін до розпису у частині міжбюджетних трансфертів разом із розподілом у розрізі місцевих бюджетів надається місцевим фінансовим органам.

 

3.8. Відділ інформаційних технологій, бухгалтерського обліку та звітності управління фінансово-господарського та інформаційного забезпечення департаменту фінансів облдержадміністрації надсилає територіальному органу Державної казначейської служби України у Рівненській області зміни до розпису на електронних носіях для звірки за відповідний період (тиждень, місяць) в останній робочий день тижня та місяця.

 

3.9. У разі виникнення необхідності внесення змін до вже затверджених та взятих на облік територіальним органом Державної казначейської служби України у Рівненській області довідок у зв’язку з допущеними технічними помилками затверджується нова довідка, де вказуються реквізити тієї довідки, у якій були допущені технічні помилки.

 

3.10. Територіальний орган Державної казначейської служби України у Рівненській області здійснює реєстрацію довідок та облік змін до розпису.

Головні розпорядники протягом трьох робочих днів подають органам Державної казначейської служби України реєстри змін розподілу показників зведених кошторисів, зведених планів асигнувань загального фонду бюджету, зведених планів надання кредитів із загального фонду бюджету, зведених планів спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) та зведення показників спеціального фонду у розрізі розпорядників нижчого рівня та одержувачів, а головні розпорядники, в мережі яких є вищі навчальні заклади – змінені зведені плани використання бюджетних коштів та зведені помісячні плани використання бюджетних коштів. Головні розпорядники коштів доводять відповідні зміни до розпорядників нижчого рівня, які, в свою чергу, вносять зміни до кошторису та плану асигнувань (за винятком надання кредитів з бюджету) загального фонду бюджету, планів надання кредитів із загального фонду бюджету, планів спеціального фонду бюджету (за винятком власних надходжень бюджетних установ та відповідних видатків) та зведення показників спеціального фонду у розрізі розпорядників нижчого рівня та одержувачів, а вищі навчальні заклади – до плану використання бюджетних коштів та помісячного плану використання бюджетних коштів за формами згідно з додатками 8, 9 до цього Порядку.

 

3.11. Відповідно до частини четвертої статті 23 Бюджетного кодексу України витрати спеціального фонду бюджету мають постійне бюджетне призначення, яке дає право проводити їх виключно в межах і за рахунок фактичних надходжень спеціального фонду бюджету (з дотриманням вимог частини другої статті 57 цього Кодексу), якщо цим Кодексом та/або рішенням про обласний бюджет не встановлено інше.

Протягом бюджетного періоду розпорядники бюджетних коштів вносять зміни до спеціального фонду кошторису за власними надходженнями на підставі довідки про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки, що відкриті в органах Державної казначейської служби України, та довідки про внесення змін до кошторису, затвердженої керівником установи, який затвердив кошторис, без внесення відповідних змін до бюджетного розпису за спеціальним фондом бюджету. Розпорядники нижчого рівня протягом року подають розпорядникам вищого рівня завірені відповідним органом Державної казначейської служби України копії довідок про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки установи, що відкриті у відповідному органі Державної казначейської служби України за власними надходженнями. Розпорядниками вносяться зміни до спеціального фонду кошторису у частині збільшення надходжень та видатків у разі, коли обсяги власних надходжень спеціального фонду кошторису фактично перевищили обсяги, враховані під час затвердження відповідного бюджету, з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року. Зміни вносяться на підставі розрахунків з відповідним обґрунтуванням. У разі, коли фактичний обсяг власних надходжень бюджетних установ з урахуванням залишків бюджетних коштів на початок року менший від планових показників, врахованих у спеціальному фонді кошторису, розпорядники зобов'язані за три тижні до кінця бюджетного періоду внести зміни до спеціального фонду кошторису в частині зменшення надходжень і видатків з урахуванням очікуваного виконання спеціального фонду кошторису у відповідному бюджетному періоді. Розпорядники упорядковують бюджетні зобов'язання з урахуванням внесених до спеціального фонду кошторису змін. Одночасно вищі навчальні заклади, вносять зміни до затверджених планів використання бюджетних коштів. Органи Державної казначейської служби України ведуть окремий облік таких змін, проводять видатки з урахуванням унесених змін без внесення змін до розпису та відображають у звітності про виконання бюджету планові показники за спеціальним фондом з урахуванням унесених змін до кошторисів.

Унесення змін до розпису за спеціальним фондом за іншими надходженнями здійснюється у порядку, встановленому для внесення змін до розпису за загальним фондом, за яким після внесення відповідних змін до розпису складаються довідки про внесення змін до кошторису.

У разі коли загальна сума інших надходжень спеціального фонду, які надійшли на відповідну мету, з урахуванням залишку коштів на початок року перевищує передбачену розписом на відповідний період, департамент фінансів облдержадміністрації за поданням головних розпорядників готує пропозиції областій раді про збільшення планових показників за спеціальним фондом. Для цього головний розпорядник повинен надати департаменту фінансів облдержадміністрації детальні обґрунтовані розрахунки розпорядників на підставі довідки про підтвердження надходжень на спеціальні реєстраційні рахунки, що відкриті в органах Державної казначейської служби до спеціального фонду обласного бюджету (за формою, наведеною в додатку 7 до цього Порядку), та належні пояснення щодо необхідності внесення змін до розпису.

За наявності на рахунку головного розпорядника залишків бюджетних коштів на початок року, які можуть бути використані для здійснення видатків, передбачених розписом на поточний рік, та у разі, коли загальна сума інших надходжень спеціального фонду, які надійшли до цього фонду на відповідну мету, не перевищує передбаченої розписом на відповідний період, зміни до розпису не вносяться.

У разі перевищення показників розпису спеціального фонду за окремим видом надходжень в межах загального обсягу надходжень, які надійшли на відповідну мету, зміни до розпису не вносяться.

 

IV. Виконання та звітність

4.1. Зведення, складання та надання звітності про виконання обласного бюджету здійснюються територіальним органом Державної казначейської служби України у Рівненській області наростаючим підсумком з початку року щодо доходів, фінансування, видатків, повернення кредитів до обласного бюджету та надання кредитів із обласного бюджету – ураховуючи розпис наростаючим підсумком з початку року.

 

4.2. До 10-го числа місяця, що настає за звітним, територіальний орган Державної казначейської служби України у Рівненській області проводить з департаментом фінансів облдержадміністрації звірку розпису з урахуванням внесених змін за загальним та спеціальним фондом обласного бюджету за звітний період в електронному вигляді.

 

4.3. Головні розпорядники бюджетних коштів, у мережі яких є вищі навчальні заклади, щомісяця до 10 числа місяця, що наступає за звітним, подають департаменту фінансів облдержадміністрації виконання зведених планів використання бюджетних коштів і зведених помісячних планів використання бюджетних коштів з урахуванням внесених протягом місяця змін.

 

4.4. Департамент фінансів облдержадміністрації готує пояснювальну записку, звіт про виконання плану по штатах і контингентах.

 

4.5. У звіті про виконання обласного бюджету за спеціальним фондом відображаються планові показники, враховані при затвердженні рішення про обласний бюджет, та уточнені планові показники з урахуванням змін, внесених до кошторисів.

Звіт про виконання розпису за спеціальним фондом обласного бюджету складається за  кодами тимчасової класифікації видатків та кредитування місцевих бюджетів головних розпорядників у розрізі джерел надходжень, ураховуючи розпис витрат спеціального фонду обласного бюджету з розподілом за видами надходжень (підгрупами власних надходжень бюджетних установ та надходжень спеціального фонду).

 

 

Заступник начальника бюджетного управління – начальник відділу зведеного бюджету та міжбюджетних відносин департаменту фінансів Рівненської обласної державної адміністрації             А.М.Лех

 

 

 

 

 

ДОДАТКИ



Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

 

 

 

Антимонопольний комітет України

Погода
Рівне

волог.:

тиск:

вітер:

Погода на 10 днів від sinoptik.ua


 

  Обласний центр зайнятості Центра надання адміністративних послуг у м.Рівному   Обласний центр гідрометеорології  Інформаційний портал Рівненщина