На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 жовтня 2020 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Новини
23 жовтня 2020

 

Сьогодні автомобіль приїхав на Млинівську підстанцію екстренної (швидкої) медичної допомоги, на ньому медичні бригади виїжджатимуть до хворих з підозрою на COVID-19.


Детальнiше »
22 жовтня 2020

             Під час чергового засідання Кабінету Міністрів України 21 жовтня Премєр-міністр Денис Шмигаль звернувся до українців з проханням дотримуватись протиепідемічних заходів під час голосування на виборах 25 жовтня.


Детальнiше »
22 жовтня 2020

 

              Триває прийом документів на отримання державної фінансової підтримки суб'єктами господарювання, які провадять свою діяльність у агропромисловому комплексі.


Детальнiше »
22 жовтня 2020

 

                Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державну допомогу сім'ям з дітьми» щодо надання при народженні дитини одноразової натуральної допомоги «пакунок малюка» № 930-ІХ. Парламент ухвалив його 30 вересня 2020 року.


Детальнiше »
21 жовтня 2020

          Результати реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади, яка триває в Україні з 2014 року, підтвердили її важливість для розвитку кожної громади і країни в цілому.


Детальнiше »
20 жовтня 2020

 

             Президент України Володимир Зеленський виступив у Верховній Раді із щорічним посланням до парламенту «Про внутрішнє і зовнішнє становище України».    

 


Детальнiше »
20 жовтня 2020

          За законодавством України право на отримання житлової субсидії мають домогосподарства, чиї витрати на оплату житлово – комунальних послуг перевищують розмір обов’язкового відсотка платежу.


Детальнiше »
19 жовтня 2020

 

         Постановою Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2020 № 897 внесено зміни до Порядку відшкодування вартості послуги з догляду за дитиною до трьох років «муніципальна няня»


Детальнiше »
19 жовтня 2020

 

           А на  Млинівщині зареєстровано 1 новий випадок захворювання на COVID-19 - в с. П’яннє. Всього за період пандемії в районі підтверджено 424 випадки захворювання на COVID-19. На жаль, за минулу добу маємо один летальний випадок: помер 56-річний житель с. П’яннє Млинівського району.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net