На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива


Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива

 

Субсидія на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива призначається у разі, коли житлове приміщення не забезпечується електро -, тепло - або газопостачанням для опалення. Якщо для опалення житлового приміщення одночасно використовується тверде та рідке пічне побутове паливо і природний газ, субсидія надається тільки на один вид палива.

     Субсидія призначається за наявності різниці між розміром плати за житлово-комунальні послуги, скраплений газ, тверде та рідке пічне побутове паливо у межах норм споживання з урахуванням пільг, які надаються відповідно до чинного законодавства і обсягом визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового відсотку платежу.

         Кабінетом Міністрів України 23 квітня 2012 прийнято постанову № 356 “Про встановлення мінімальних норм забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом та граничних показників їх вартості для надання пільг і житлових субсидій за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам” відповідно до якої встановлено норми забезпечення населення твердим паливом і скрапленим газом:

      - мінімальні норми забезпечення населення твердим паливом для надання житлових субсидій — 2 тонни на домогосподарство на рік;

       - мінімальні норми забезпечення населення скрапленим газом, який використовується для приготування їжі, для надання населенню житлових субсидій виходячи з розрахунку: два балони (42 кілограми) на рік на одну-дві особи, три балони (63 кілограми) — на три-чотири особи, чотири балони (84 кілограми) — на п’ять і більше осіб.

              Субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива призначається на основі річного сукупного доходу осіб, зареєстрованих у житловому приміщенні  за попередній календарний рік.

        Увага: Субсидія для придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива та відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг надається на календарний рік. При цьому субсидія на оплату житлово-комунальних послуг розраховується з місяця звернення за її призначенням до кінця поточного року.

        Управління праці та соціального захисту населення Млинівської райдержадміністрації здійснює прийом громадян  з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:15 без перерви на обід.Отримати додаткову інформацію та записатись на попередній прийом до спеціалістів можливо за телефоном 63592.

 

Начальник відділу призначення соціальних допомог та                    Т. Новак

житлових субсидій управління праці та соціального

захисту населення Млинівської райдержадміністрації
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....