На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи


До уваги громадян, які постраждали внаслідок

 Чорнобильської катастрофи

 

Управління праці та соціального захисту населення Млинівської райдержадміністрації повідомляє, що відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» діти, які потерпіли від наслідків аварії на ЧАЕС, а також громадяни від 18 років мають право на щорічне оздоровлення.

           Для взяття на облік з метою забезпечення санаторно-курортною путівкою у наступному році постраждалі особи звертаються до управлінь праці та соціального захисту населення за місцем проживання з документами до 15 жовтня поточного року. Інформацію про перелік документів які необхідно подати для взяття на облік можна отримати в управлінні праці та  соціального захисту населення Млинівської райдержадміністрації.

          Увага!!! Заяви подані постраждалими громадянами після 15 жовтня поточного року,  приймаються для взяття  на облік для забезпечення путівкою через один календарний рік.

          Санаторно-курортне лікування постраждалих громадян здійснюється відповідно до рекомендованого профілю лікування у санаторно-курортних закладах, що мають ліцензію на  провадження господарської діяльності з медичної практики. Інформацію про перелік санаторно-курортних закладів, умови проживання, харчування, перелік процедур, які входять до вартості путівки, розмір доплати, перелік додаткових послуг для отримання санаторно-курортного лікування можна отримати в управлінні праці та соціального захисту населення Млинівської райдержадміністрації.

          За постраждалими особами та потерпілими дітьми, які перебували на обліку і не отримали путівку в поточному році, зберігається обліковий номер у черзі на наступний рік за умови подання заяви та поновлення медичних показань до санаторно-курортного лікування до 15 жовтня поточного року

          За додатковою інформацією просимо звертатись в управління праці та соціального захисту населення  Млинівської райдержадміністрації за адресою: смт. Млинів вул. Ватутіна 23, тел. 6-45-45.

       

 

 

 

 

Провідний спеціаліст сектору

соціального захисту населення

постраждалого внаслідок

аварії на ЧАЕС  управління праці

та соціального захисту населення

Млинівської райдержадміністрації                                         Ситник Н.В.

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....