На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
30 вересня - День усиновлення в Україні


День усиновлення  свято України, яке щороку припадає 30 вересня та співпадає із днем християнського свята Віри, Надії, Любові та матері їх Софії.

Роль сім'ї для дитини надзвичайно важлива. Батьки дають дітям життя, відповідають за догляд і виховання, беруть на себе фінансову відповідальність. Мати та батько допомагають відчути тепло і любов, передають дітям досвід поколінь, життєві цінності та духовність, надають зразок для наслідування, поступово прищеплюють соціальні та побутові навички, необхідні у самостійному житті. Усі ці потреби життєво важливі для кожної людини, якого б віку вона не була. Але із кожним роком в Україні, на жаль, стає все більше дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Більшість дітей – сиріт в Україні виховуються в сім’ях громадян, але є діти, які позбавлені такої можливості і їх вихованням займаються працівники інтернатних закладів. Діти в інтернатних закладах, як правило, істотно, відрізняються від тих, які виховуються в сім’ях. Вони недоотримують батьківського тепла, любові, ласки та доброти. А все це необхідно для гармонійного зростання всебічно розвинутої, духовної та морально стійкої особистості.

Основна проблема дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які виховуються в інтернатних закладах в тому, що вони не адаптовані до реального життя. В державних закладах їх годують, навчають, одягають, опікують, однак не вчать самостійно піклуватися про себе, спілкуватися з людьми. З малечку ці діти мріють мати свою люблячу сім’ю – тата, маму, сестричку чи братика, свої іграшки, фотографії, свою кімнату. На жаль, обділені діти, відчуваючи свою неповноцінність і беззахисність, часто зневірюються у справедливості суспільства та сенсі подальшого життя. Тому ми, дорослі, зі свого боку маємо докласти максимум зусиль для того, щоб не допустити втрати віри, любові та надії у дітей, яким не пощастило в житті.

На обліку служби у справах дітей перебуває 77 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з них: 15 дітей підлягають усиновленню, з яких 10 влаштовано у сімейні форми влаштування (прийомні сім'ї, дитячі будинки сімейного типу), 5 - перебувають в державних установах. Щороку до служби на облік стають кандидати в усиновителі, і практично всім вдається почути дитячий сміх в своїх помешканнях, відчути теплі обійми рученят на своїй шиї. В районі проживають дітки, яких знайшли їх мати з татами в різних куточках України.

         День усиновлення свято добра та дитячої надії.
Щиро дякуємо всім, хто долучився до цієї благородної справи, хто зігрів маленькі серця теплом та ніжністю люблячої родини. 
       Ви дали кожній дитині, яка зростає у
Вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.    Хай повняться дитячим щасливим сміхом Ваші домівки, ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя  Ваших душ заради дітей примножуються з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають Ваші серця!

На обліку  служби у справах дітей Млинівської райдержадміністрації перебуває 14 дітей, які підлягають усиновленню, а на території Млинівського району проживає 18 дітей, які вже знайшли свої сім’ї. Щиро дякуємо Вам дорогі батьки за те, що залишаєтесь небайдужими до долі таких дітей та вітаємо Вас із Днем усиновлення.

Якщо ви маєте бажання в серці – подарувати нову СІМ’Ю, дитині або підлітку, що втратили своїх рідних – це тільки перший і дуже важливий крок… Розпочніть свій шлях вже сьогодні! Більш детальну інформацію та відповіді на запитання щодо процесу усиновлення можна отримати за адресою: смт Млинів, вул.. Народна,1, тел.6-59-49 Служба у справах дітей.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....