На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Про видачудокументів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, військовозобов'язаним.


Про видачудокументів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян, військовозобов'язаним

 

У зв’язку з великою кількістю направлень військовими комісаріатами в лікувально- профілактичні заклади за медичною допомогою застрахованих громадян України повідомляємо наступне.

Частиною 10 статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» передбачено, що громадяни України зобов’язані проходити медичний огляд та лікування в лікувально-профілактичних закладах згідно з рішеннями комісії з питань приписки, призовної комісії або військово-лікарської комісії районного (міського) військового комісаріату.

Частиною 2 статті 21 вищевказаного Закону передбачено також, що громадяни України для виконання обов'язків, пов'язаних із взяттям на військовий облік, призовом або прийняттям на військову службу, а також особи, які направляються районними (міськими) військовими комісаріатами на медичний огляд (медичне обстеження в амбулаторних чи стаціонарних умовах), лікування, звільняються від роботи на час, необхідний для виконання зазначених обов'язків та перебування в лікувальному закладі охорони здоров'я, із збереженням за ними місця роботи, займаної посади і середньої заробітної плати.

Обстеження та лікування військовозобов’язаних осіб здійснюється за направленням військового комісара до лікувально-профілактичного закладу відповідно до Постанови КМУ від 21.03.2002 року № 352 «Про затвердження Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом». Бланк направлення видається згідно додатку № 6 до Постанови.

Пунктом 2.18 «Інструкції про порядок видачі документів, що засвідчують тимчасову непрацездатність громадян», затвердженої наказом МОЗ України від 13.11.2001 року № 455 передбачено , що особам, які проходять обстеження в лікувально-профілактичних закладах за направленням військових комісаріатів, видається довідка довільної форми, засвідчена підписом завідувача відділення та печаткою лікувально-профілактичного закладу.

 Таким чином, особам за направленням військових комісаріатів на обстеження (лікування) в лікувально-профілактичні заклади видається довідка за весь період обстеження (лікування). Листок непрацездатності в таких випадках не видається.

 

Виконавча дирекція Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....