На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Інформація для учасників АТО


 

З метою організації психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції за бюджетною програмою КПКВК 2505150 відповідно до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 31.03.2015 № 221 у 2015 році в області розпочата робота з психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції.

Оскільки на даний час є затвердженим лише порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів з психологічної реабілітації постраждалих учасників антитерористичної операції, натомість існує невідкладна потреба надання таких послуг учасникам АТО, Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції пропонується органам соціального захисту населення орієнтуватись на наступний механізм надання реабілітаційних послуг за кошти державного бюджету.

Органи соціального захисту населення організовують направлення учасників АТО до реабілітаційних установ відповідно до списків реєстрації.

Реабілітаційні послуги надаються в реабілітаційних установах, з якими Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції уклала договір про надання зазначених послуг, в установленому законодавством порядку.

      Враховуючи необхідність безперервності надання учасникам АТО послуг з психологічної реабілітації Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції укладені додаткові угоди з реабілітаційними установами про продовження строку дії договорів на закупівлю послуг з психологічної реабілітації до 31 травня 2016 року включно.

Таким чином, на сьогодні послуги з психологічної реабілітації постраждалим учасникам АТО можуть надавати чотири реабілітаційні установи:

-    ДП "Південь-курорт-Сервіс" санаторій "Орізонт" (Одеська область);

-    Менський санаторій "Остреч" (Чернігівська область);

-    ТОВ "Санаторій "Феофанія" (м.Київ);

-    ДП "Клінічний санаторій" Курорт Березівські мінеральні води"                 ЗАТ "Укрпрофздоровниця" (Харківська область).

Для отримання направлення на психологічну реабілітацію учасник АТО особисто, або його законний представник повинен звернутися в органи соціального захисту населення за місцем реєстрації, а також може звернутися отримувач послуг або його законний представник, який переселився з тимчасово окупованої території чи районів проведення антитерористичної операції, за фактичним місцем проживання.

Отримувач реабілітаційних послуг до реабілітаційної установи приймається на підставі направлення, яке видають органи соціального захисту населення на місцях.

Органи соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення протягом 2015 року для проходження психологічної реабілітації до визначених Державною службою України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції реабілітаційних установ направили 271 учасника АТО. Протягом I кварталу 2016 року в області до реабілітаційних установ для проходження психологічної реабілітації направлено 25 учасників АТО, з них:

-    8 осіб – ТОВ "Санаторій "Феофанія";

-    14 осіб – ДП "Південь-Курорт-Сервіс" санаторій "Орізонт"

-    1 особа – Менський санаторій "Остреч";

-    2 особи – ДП "Клінічний санаторій" Курорт Березівські мінеральні води" ЗАТ "Укрпрофздоровниця".

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....