На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Звіти про прийоми громадян


                             

Інформація

про хід виконання розпорядження голови обласної державної

адміністрації від 01.04.2013 № 166 “Про нову редакцію заходів щодо виконання 

Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008

 

 

 

Млинівська райдержадміністрація повідомляє, що на виконання даного розпорядження видане розпорядження голови Млинівської райдержадміністрації від 23.04.2013 № 95, яким затверджено у новій редакції заходи щодо виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року  № 109/2008 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування" в районі.

Підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до райдержадміністрації у 2019 році та дотримання вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян проаналізовано на засіданні колегії адміністрації 20 лютого 2020 року, за наслідками обговорення прийнято відповідне доручення голови райдержадміністрації.

Всі звернення громадян розглядаються в терміни, визначені чинним законодавством, забезпечується їх об’єктивний, кваліфікований розгляд. Заявникам надаються обґрунтовані та вичерпні відповіді.

Заявникам, які виявляють бажання ознайомитись з матеріалами розгляду їх звернень, надається така можливість.

Розпорядженням голови райдержадміністрації від 12.03.2020 № 62 затверджено графік прийому громадян з особистих питань керівництвом Млинівської райдержадміністрації у березні-червні 2020 року, яким згідно з Указом Президента України від 07.02.2008 № 109, передбачено проведення прийому громадян головою та заступником голови райдержадміністрації не менше чотирьох разів на місяць та два виїзні прийоми громадян щомісяця. Впродовж І кварталу 2020 року керівництвом райдержадміністрації проведено 19 особистих прийомів громадян, де побувало 32 особи.

Відповідно до вищевказаного Указу розгляд звернень  інвалідів Великої Вітчизняної  війни, учасників бойових дій, вдів загиблих на фронті, жінок, яким присвоєно Почесне звання України "Мати-героїня", та звернень громадян, що надійшли від органів влади вищого рівня в райдержадміністрації передбачено здійснювати особисто головою, а в разі його відсутності - посадовою особою, яка тимчасово виконує його обов'язки.

Щомісячно проводиться аналіз звернень від найменш соціально захищених верств населення, приділяється особлива увага вирішенню питань, які порушили в своїх зверненнях представники цих категорій.

Щокварталу проводиться аналіз звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації; окремо тих, що надійшли до органів влади вищого рівня, повторних та колективних заяв.

Систематично проводяться роз’яснення серед населення, в тому числі через засоби масової інформації, щодо повноважень органів державної влади. Крім цього, друкується чимало матеріалів з приводу роз’яснень найбільш гострих проблем сьогодення, даються консультації щодо вирішення питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, сільського господарства, у сфері земельних відносин.

Продовжується практика заслуховування особистих доповідей керівників структурних підрозділів, районних установ, сільських голів перед головою райдержадміністрації, на засіданнях колегії адміністрації та засіданнях постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян.

На засіданні колегії 20.02.2020 заслухано особисту доповідь в.о.начальника управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лотоцької В.С. з питань  роботи із зверненнями громадян відповідно до Закону України „Про звернення громадян”, Указу Президента України від 07.02.2008 № 109. За наслідками обговорення дано доручення голови райдержадміністрації від 28.02.2020  № 2-08/675.

Відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 02.03.2020 № 63 працює постійно діюча комісія з питань розгляду звернень громадян. Впродовж І кварталу 2020 року проведено 2 засідань комісії, на яких розглянуто ряд звернень з метою вирішення проблем, порушених у них.

З метою здійснення контролю за виконанням Закону України «Про звернення громадян», Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008, інших нормативно-правових актів щодо роботи із зверненнями громадян відділом документообігу, контролю, організаційного забезпечення та роботи із зверненнями громадян апарату адміністрації проводяться перевірки у структурних підрозділах райдержадміністрації та вивчення стану роботи в органах місцевого самоврядування, установах та організаціях незалежно від форм власності з питань звернень громадян згідно затвердженого графіка.                  

І кварталі 2020 року проведено вивчення стану роботи із зверненнями громадян в архівному відділі Млинівської райдержадміністрації.

На «Днях контролю» при першому заступнику голови та керівнику апарату райдержадміністрації заслуховуються звіти керівників структурних підрозділів та сільських голів про виконання чинного законодавства з питань звернень громадян. Так, у звітному періоді проведено 1 День контролю, на якому заслухано інформацію начальника архівного відділу Млинівської райдержадміністрації про виконання чинного законодавства з питань звернень громадян. За наслідками обговорення дані протокольні доручення.

На веб-сторінці райдержадміністрації оприлюднюються матеріали щодо ведення роботи із зверненнями громадян, графіки проведення особистих прийомів громадян та інформації за наслідками проведення виїзних прийомів громадян.

Періодично проводяться семінари, навчання, наради із сільськими, селищним головами, секретарями виконкомів сільських рад, працівниками структурних підрозділів райдержадміністрації щодо організації роботи із зверненнями громадян.

Забезпечується об’єктивний та оперативний розгляд звернень громадян, які надходять до райдержадміністрації через урядову телефонну «гарячу лінію», «гарячу телефонну» лінію Рівненського обласного контактного центру. Впродовж І кварталу 2020 року до райдержадміністрації надійшло 23 звернення з урядової телефонної «гарячої лінії».

Діловодство по зверненнях громадян у райдержадміністрації, її структурних підрозділах, виконкомах сільських, селищної рад ведеться із застосуванням Класифікатора звернень громадян.

Робота по виконанню розпорядження продовжується.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                                        Денис БІЦЮК

Ольга ВОРОБЕЙ  6-45-85

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....