На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Розпорядження голови Млинівської райдержадміністрації "Про програму розвитку інвестиційної діяльності в Млинівському районі на 2019-2020"


УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

14 грудня 2018 року                                                                   № 310

 

 Про  Програму розвитку інвестиційної

 діяльності в Млинівському районі
 на 2019-2020 роки

 

На виконання  розпорядження голови  облдержадміністрації від 23.11.2018 845 «Про Програму розвитку інвестиційної діяльності в Рівненській області на 2019-2020 роки», відповідно до Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про інвестиційну діяльність», «Про режим іноземного інвестування», «Про захист іноземних інвестицій на Україні», «Про зовнішньоекономічну діяльність», враховуючи завдання плану заходів на 2018-2020 роки із реалізації Стратегії розвитку Рівненської області на період до 2020 року в Млинівському районі, схваленого розпорядженням голови райдержадміністрації від 05.01.2018 № 9, та з метою стимулювання залучення інвестицій в соціально-економічний розвиток району:

 

1. Схвалити Програму розвитку інвестиційної  діяльності в Млинівському районі  на 2019-2020 роки  (далі - Програма), що додається.

 

2. Управлінню агропромислового та економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації подати Програму на затвердження  районній раді в установленому порядку.

 

3. Фінансовому управлінню  райдержадміністрації при формуванні проектів районного бюджету на 2019-2020 роки передбачити кошти на реалізацію заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

 

          4. Виконавцям про хід виконання Програми інформувати райдержадміністрацію  щокварталу до 25 числа  місяця, що настає за  звітним періодом.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Мельнишина Л.В.

 

Голова адміністрації                                                         П.РУХЕР
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....