На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
ПЛАН ПЕРСПЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ НА 2019 – 2021 РОКИ


 

 

 

 

 

 

 

ПЛАН ПЕРСПЕКТИВНОГО РОЗВИТКУ МЛИНІВСЬКОГО РАЙОНУ

НА 2019 – 2021 РОКИ

 

І. Коротка характеристика Млинівського району

 

Млинівський район як адміністративно-територіальна одиниця у складі Рівненської області утворений в 1939 році.

 Розташований у західній частині Рівненської області. На півночі і заході він межує з Волинською областю, на сході з Рівненським, на південному сході - з Дубенським, на південному заході - з Демидівським районами нашої області.

Територія району становить 94.6 тис.гектарів, що складає 4.7 відс. території області. Протяжність з півночі на південь становить 43.5 км, а зі сходу на захід - 42 км. Віддаленість від смт Млинів до м. Рівне 50 км. Районний центр Млинів розташований на березі мальовничої річки Іква, за 15 км від автомагістралі Київ-Львів.

За адміністративно-територіальним поділом район включає одне селище міського типу та 92 села. Районний центр - смт Млинів з чисельністю населення 8.3 тис.осіб.  

В районі утворено 5 об’єднаних територіальних громад (Підлозцівська сільська, Млинівська селищна, Острожецька сільська, Бокіймівська сільська, Ярославицька сільська ради), у  яких відбулись перші місцеві вибори. Не увійшли у склад об’єднаних територіальних громад Мальованська та Підгаєцька сільські ради.  

Чисельність наявного населення - 37.1 тис.осіб (3.2 відс. населення області), у тому числі 8.3 тис.осіб  - міського населення  та 28.8 тис.осіб  - сільського населення.

В усіх сферах економічної діяльності зайнято 4.9 тис.осіб.

Загальна чисельність пенсіонерів станом на 01.01.2019
 становить  9229  осіб.

Мережа автомобільних доріг загального користування в  районі становить 935.7 км. При цьому, протяжність доріг державного значення становить       310.2 км, місцевого - 625.5 км. Територією проходять автомагістралі державного значення - Доманово- Ковель-Чернівці-Тереблече та територіального значення - Рівне-Млинів-Берестечко-Буськ-Перемишляни.

Площа сільськогосподарських угідь - 75 тис. га, у тому числі ріллі -
63.4 тис. гектарів.

Площа лісів - 12 тис. гектарів.

Рекреаційний потенціал району: шість річок протяжністю 121.8 км, 39 ставів площею 345.5 га і одне водосховище.

У Млинівському районі існує мережа природно-заповідного фонду, до якої віднесено 14 територій та об’єктів загальною площею 623.2 га.

Розвідано 8 родовищ різноманітних корисних копалин.

Провідне місце в економіці області займають промисловість та сільське господарство.

          В промисловому  секторі   району працює одинадцять приватних підприємств.

          У структурі обсягу реалізації  89 відс. припадає на переробну промисловість.

Агропромисловий комплекс включає  15 агроформувань,    6 - приватно-орендних підприємств, 1 - сільськогосподарський виробничий кооператив, 7 товариств з обмеженою   відповідальністю,  1 державне   підприємство (коледж) та  45   фермерських господарств.     

Структура валової продукції сільського господарства: рослинництво -
75 відсотка, тваринництво - 25 відсотка.

В районі здійснюють підприємницьку діяльність 82 підприємства
(з них 74 - малих та 8 - середніх) та 872 фізичних осіб-підприємців.

Експорт товарів за 2018 рік становив 1.3 млн.дол. США, імпорт - 3.4 млн.дол. Найбільші експортні поставки здійснювалися до Польщі, Тунісу, Італії (основу товарної структури експорту складали деревина і вироби з деревини, зернові культури). У загальному обсязі імпорту суттєва частка припадала на Німеччину, Австрію, США, Угорщину, Польщу, Італію  (у товарній структурі імпорту переважали машини, обладнання та механізми).

В районі діє 27 загальноосвітніх навчальних закладів та Млинівський державний  технолого-економічний коледж.

Функціонує 2 заклади охорони здоров’я вторинного рівня (комунальне некомерційне підприємство «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради  та комунальне некомерційне підприємство «Острожецька  районна лікарня» Острожецької сільської ради).

До структури 2 центрів первинної медичної допомоги входять
8 лікарських амбулаторій загальної практики - сімейної медицини та
34  фельдшерсько-акушерських пункти.

 

ІІ. Основні результати діяльності

щодо забезпечення розвитку району  у 2014 - 2018 роках

 

Децентралізація та реформа місцевого самоврядування

В районі сформовано 5 об’єднаних територіальних громад, якими охоплено 95.6 відс. території району і в яких проживає 93.4 відс. населення району.

У 5 об’єднаних громадах відбулися перші місцеві вибори.

У 2018 році на прямих міжбюджетних відносинах з державним бюджетом працювало 5 ОТГ.

 

Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг

 

Одним із ключових завдань реформи децентралізації є створення належних умов для отримання жителями якісних адміністративних послуг.

На даний час видача документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності здійснюється через сектор надання адміністративних послуг Млинівської райдержадміністрації. У 2018 році через сектор можна було отримати 39 видів адміністративних послуг.

Впродовж  минулого року  надано   4140 адміністративних  послуг.

У 2018 році в Підлозцівській сільській раді  впроваджено пілотний проект у сфері надання соціальних послуг, який реалізується Міністерством соціальної політики України із залученням  міжнародної технічної допомоги Ради Європи та Світового банку, придбано комп’ютерну техніку на суму 82 тис.грн.

            Острожецька громада увійшла у першу п’ятірку громад Рівненської області, яка отримала можливість створити та модернізувати ЦНАП за допомогою Програми «U-LEAD з Європою», що фінансується Європейським Союзом. У минулому році  проведено ремонт частини приміщення сільської ради, згідно вимог та рекомендацій експертів Програми, під ЦНАП.

 

Сприяння розвитку підприємницької діяльності

В районі суб’єкти малого та середнього бізнесу забезпечують
100 відсотків загального обсягу реалізованої в районі продукції.

У сфері малого і середнього бізнесу району ведуть господарську діяльність   82  юридичних   суб’єкти.

За основними видами економічної діяльності найбільше малих підприємств працює у сільському господарстві, промисловості та  галузі торгівлі. 

 Кількість зареєстрованих фізичних осіб-підприємців станом на 01.01.2019 склала  864 осіб. У порівнянні  з 01.01.2018   кількість фізичних осіб-підприємців збільшилась  на 65 осіб.           

           У 2018 році 4 безробітних, у тому числі 2 особи з інвалідністю отримали одноразову допомогу для організації підприємницької діяльності.    Також, прийнято рішення про компенсацію єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування   30суб'єктам малого підприємництва, якими працевлаштовано за направленням центру зайнятості     50  безробітних.

 

Агропромисловий комплекс

За 2017-2018 роки посівну площу сільськогосподарських культур збільшено на  2  тис. га  за рахунок земель, які не використовувалися.

          В районі працює 15 підприємств, 45 фермерських господарств та 5073 одноосібники (вийшли з паями), якими обробляється   14.7 тис. га землі.

         За 2018 рік обсяг виробництва валової продукції по сільськогосподарських підприємствах склав  526 млн.грн  валової продукції, що на 45 млн.грн. або  9.4 відс. більше, ніж  у 2017 році.

Питома вага агроформувань району у виробництві сільськогосподарської продукції області складає більше  20 відсотків.

         Найбільшу питому вагу в структурі виробництва сільгосппродукції району займає ПП «Агро-Експрес-Сервіс» - 37 відс, ТзОВ «СБЕ Україна-Рівне» -          17 відс., СГ ТзОВ «Ідна» - 14 відс. та АФ «Камаз-Агро» -  11 відсотків.

Агроформуваннями району укладено із власниками земельних          часток (паїв) 13134 договори оренди. У 2018 році виплачено 84.6 млн.грн., що на  32.5 млн.грн  більше, ніж у 2017 році. Заборгованість по виплаті орендної плати відсутня.

За 2018 рік сільськогосподарськими підприємствами району вироблено 152.6 тис.тонн зерна та 371 тис.тонн цукрових буряків. У порівнянні з           2017 роком виробництво зерна та цукрових буряків зросло відповідно на          42 відс. або на 44.8 тис.тонн  та  на 23 відс. або 73.6 тис.тонн.                                                     

          За рахунок впровадження сільськогосподарськими підприємствами новітніх прогресивних технологій виробництва продукції тваринництва, проведення реконструкції тваринницьких приміщень, нарощення поголів’я тварин стабільно розвивається галузь тваринництва. Зростає її обсяг виробництва, продуктивність худоби зростає з року в рік.

          За останні три роки поголів’я свиней збільшилось на 41 відс., великої рогатої худоби - 35 відсотків.

          Зросло виробництво мяса на - 21.7 відс. або на 994 тонни. Це складає      22 відс. обласного показника.

          Постійно відбувається часткове оновлення основних засобів господарюючих суб’єктів за рахунок власних та залучених коштів. Впродовж 2018 року в сільське господарство було залучено понад 200 млн.грн. В основному кошти використовувались на придбання техніки та обладнання.

В останні роки проведено реконструкцію тваринницьких приміщень ПП «Агро-Експрес-Сервіс», ПП «Деметра», ФГ «Млинівська чайка», машино- тракторного парку в селі Острожець АФ «Камаз-Агро» та ПП «Агро-Експрес-Сервіс» в селах Ярославичі, Новоукраїнка та Вовничі. Також, побудовано зерноочисні та сушильні комплекси, зерносклади в АФ «Камаз-Агро», ПП «Радів-Агро», ПП «Деметра», ФГ «Млинівська чайка» та  ТзОВ «Хавест-Агро».

          У 2018 році в районі здійснювалася реалізація державних програм підтримки агропромислового комплексу учасниками яких були юридичні і фізичні особи.

По всіх напрямках державної підтримки сільгоспвиробники району отримали 11.5 млн.грн. державної дотації, що становить 18.4 відс. від отриманої дотації підприємствами області.

Державну фінансову підтримку отримали 14 сільгосппідприємств і       455 фізичних осіб.

Відповідно до обласної програми підтримки АПК надано компенсацію двом фізичним особам жителям району за придбання доїльних установок  на суму 22.8 тис.грн.

Фізичним особам за утримання ідентифікованого і зареєстрованого молодняка ВРХ було виплачено дотацію в сумі 915.3 тис.грн., що становить      6.4 відс. від дотації виплаченої по області.

Бюджетну дотацію за утримання корів молочного напрямку  сільгоспвиробниками району отримано кошти в сумі 6.3 млн.грн., що становить    39.3 відс. до обласного показника.

Сім суб’єктів господарювання району отримали часткову компенсацію закупленої техніки на суму 1.6 млн.грн. або 10 відс. до показника по області.

Агроформуваннями отримано 2.3 млн.грн. на здешевлення кредитів шляхом часткової компенсації відсоткової ставки та 137.6 тис.грн. виплачено фінансової підтримки для розвитку фермерських господарств.

 

Промисловість

         У  галузі промисловості району  працює одинадцять приватних підприємств.

         Щорічно зростають обсяги реалізованої промислової продукції, так  за     2018 року ріст відбувся на  36.5  відс., за 2016 рік - на  15.6 відс., за 2015 рік - на 71.6 відс. та  за  2014 рік - на 4.3 відсотка.

        Найбільшу питому частку в обсягах реалізованої продукції займає ПП «Агро-Експрес-Сервіс» - 60 відс.

         У порівнянні з 2014 роком зросло виробництво ковбасних виробів на     13.8 відс.,  макаронних виробів  на 75 відс., електроенергії на 4 відс., корми  для с/г тварин та свійської птиці на 2.1 відс. та вироби з пластмас  у 2.2 рази більше.

          В 2016-2017 роках  ПП «Деметра»  введено в дію м'ясо переробний цех та ТзОВ «ВІП-Акварель» цех з виробництва вапнякових матеріалів у селі Торговиця.

Капітальні інвестиції та будівництво

Зростають обсяги інвестицій у розвиток господарського комплексу та соціальної сфери району. Обсяг капітальних інвестицій у порівнянні з           2014 роком  зріс у 4.9 разів.

         Протягом п’яти років в районі реалізовано  два проекти  за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку («Реконструкція   будівлі   школи    під комунальний заклад  «Залав’єцький дошкільний навчальний заклад ясла-садок  «Казка» в селі  Залав’я» та «Будівництво котельні (розміщення модульного теплогенератора зі встановленням твердопаливних котлів) для забезпечення теплом Посниківської ЗОШ І-ІІ ступенів») та п’ять проектів,  що співфінансувалися  Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН в Україні («Енергозберігаючі заходи в котельні  Владиславівської ЗОШ I-II ступенів шляхом заміни котла на твердопаливний, ремонту приміщення та тепломережі»;  «Енергозберігаючі заходи в Довгошиївському НВК Млинівського району (заміна котла, ремонт приміщення котельні  та тепломережі)»;  «Капітальний ремонт будівлі Довгошиївського НВК Млинівського   району (заміна вікон та зовнішніх дверей)»;  «Енергозберігаючі заходи в Підлозецькій ЗОШ І-ІІІ ступенів Млинівського району шляхом заміни вікон та зовнішніх дверей  на енергозберігаючі»   та   «Енергозберігаючі заходи в Новинодобрятинській ЗОШ І-ІІІ ступенів Млинівського району шляхом реконструкції даху з утепленням»).  

           В 2018 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку розпочато реалізацію ще двох проектів.

Активну участь сільські та селищна ради приймають  у обласних конкурсах проектів розвитку територіальних громад та енергоефективності.

Впродовж 2014-2018 рокув було реалізовано 14 проектів на територіях сіл Острожець (2), Вовничі (1), Добрятин (1), Привітне (1), Підгайці (1), Пугачівка (1),  Посників (1), Довгошиї (1), Владиславівка (1), Новоселівка (1) та селища Млинів (3).  Також, один проект реалізовано Млинівською центральною районною лікарнею.

 З метою покращення матеріально-технічної бази закладів соціальної сфери  здійснено ряд енергозберігаючих заходів.

 В галузі освіти у 36 закладах проведено капітальні ремонти приміщень  на загальну суму 12.2 млн.грн., у 6 закладах замінено покрівлі, у 7 закладах проведено заміну котлів, ремонт котелень та теплпомереж  та 23 закладах замінено вікна на енергозберігаючі.

 В галузі охорони здоров’я виконано роботи із заміни або часткової заміни дерев’яних віконних  блоків   на  металопластикові у 14 закладах охорони здоров’я та Млинівській центральній районній лікарні, відремонтовано дахи  у фельдшерських пунктах сіл Остріїв, Мятин, Гнатівка, амбулаторії села Миколаївка. У Млинівській центральній районній лікарні проведено капітальний ремонт фасадів лікувального корпусу та харчоблоку, здійснено реконструкцію інженерних мереж.

 В галузі культури у 5 закладах  замінено вікна на енергозберігаючі та у 4 

закладах відремонтовано дахи.   Здійснено реконструкцію стадіону «Колос».

          У 2018 році  проведено   капітальні   ремонти дахів Ярославицького НВК та школи в селі Велика Городниця, споруджено 2 дитячі майданчики в селах Велика Городниця  і Ярославичі.

          Реалізовано проекти «Сучасний спортивний майданчик - запорука здорового майбутнього жителів Млинівської громади» у смт Млинів та   «Організація системи роздільного збору та вторинної переробки ТПВ в селі Острожець та селі Залав’я» і «Капітальний ремонт котельні та теплотраси Острожецької районної лікарні» в селі  Острожець.

                                           

Споживчий ринок                                                      

          У сфері торгівлі та ресторанного господарства протягом останніх років спостерігається щорічне зростання кількості підприємств торгівлі та ресторанного господарства.

          Мережа підприємств торгівлі та ресторанного господарства на 01.01.2019  нараховує  372 одиниці,  зокрема:  315 - підприємств торгівлі, 45 - ресторанного господарства та 12 аптек. Працюють  два ринки на  578 торгових місць. 

Протягом 2014 - 2018 років  відкрито 24 підприємства торгівлі та ресторанного господарства. Працюють два ринки на   578 торгових місць та     12 аптек. 

          В 2018 році обсяг роздрібної торгівлі  склав 81.7 млн.грн, що на  40.3 відс. більше  рівня 2017 року. 

Побутові послуги жителям району надають 111 суб’єктів господарювання, впродовж 2014-2018 років їх кількість зросла на  8 одиниць.

          Функціонує вісім станцій технічного обслуговування, чотири автомийки та шість автозаправочних станцій.   

                                                  Транспортний комплекс

          Маршрутна     мережа    району    включає     21   приміський,                     9  міжміських,  17 обласних  та  1 транзитний міжнародний маршрути.

Протягом останніх років відкрито 2 нових міжрайонних автобусних маршрути загального користування «Рівне-Кораблище» та «Дубно-Ярославичі ч/з Млинів».

          У 2017 році проведено конкурс з  перевезення пасажирів на приміських  автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Млинівського  району

          В 2018 році автотранспортними підприємствами району перевезено     58.5 тис.пасажирів та виконано пасажирооборот в обсязі 3.2 млн.пас.км.

 

ІІІ. Пріоритетні напрями та завдання

 розвитку Млинівщини на 2019 – 2021 роки

Сприяння реформуванню місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою та розвитку територіальних громад району:

забезпечення ефективної взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в питаннях впровадження реформ (передусім, децентралізації, дерегуляції, реформ освітньої та медичної галузей).

 

Створення сприятливих умов для започаткування та ведення бізнесу, забезпечення належного функціонування мережі центрів надання адміністративних послуг, стимулювання інвестицій у господарський комплекс району:

забезпечення фінансової підтримки розвитку малого та середнього підприємництва; сприяння організації  кластерів у пріоритетних для району видах діяльності ( молочне фермерство, органічне землеробство, ягідництво);

підтримка самозайнятості  населення;

створення центрів надання адміністративних послуг в об’єднаних територіальних громадах району;

реалізація комплексу заходів із підвищення інвестиційної привабливості району.

 

Сприяння стабільній роботі промислового комплексу району та підвищенню конкурентоспроможності продукції місцевих виробників на внутрішньому і зовнішньому ринках:

формування сприятливих умов для модернізації та підвищення технологічного рівня виробництв, застосування безвідходних та енергозберігаючих технологій, освоєння виробництва конкурентоспроможної на внутрішньому та зовнішньому ринках продукції.

 

Підтримка стабільного функціонування та розвитку агропромислового комплексу району, сприяння нарощуванню обсягів виробництва конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції:

впровадження новітніх технологій в рослинництві і тваринництві, зокрема розвиток птахівництва, свинарства, молочного скотарства, садівництва, підтримка та розвиток фермерських господарств сімейного типу;

організація  виробництва екологічно чистої органічної продукції;

підтримка малих та середніх виробників сільськогосподарської продукції.

 

Забезпечення ефективного використання та розвитку  транспортно–логістичного потенціалу району:

подальший розвиток мережі автомобільних доріг загального користування місцевого значення та поліпшення їх транспортно-експлуатаційного стану;

оновлення основних виробничих фондів окремих видів транспорту, насамперед рухомого складу (у тому числі за рахунок розширення використання транспортних засобів вітчизняного виробництва);

забезпечення безпечності, надійності та якості транспортного обслуговування пасажирів.

 

Підвищення ефективності функціонування та сприяння розвитку житлово-комунального господарства:

створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків;

модернізація системи обслуговування житлового фонду, залучення управителів та управляючих компаній до обслуговування житлового фонду.

 

Впровадження заходів з енергоефективності і енергозбереження, використання нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії:

впровадження енергозберігаючих заходів на комунальних підприємствах та у бюджетних закладах району, у тому числі переведення системи опалення на альтернативні види палива;

забезпечення фінансової підтримки населення щодо впровадження енергозберігаючих заходів шляхом відшкодування з державного бюджету відсоткової ставки за кредитами на придбання енергозберігаючих матеріалів та обладнання.

 

Підвищення якості та доступності медичних послуг населенню на  первинному та  вторинному  рівнях надання медичної допомоги:

забезпечення реалізації в районі медичної реформи;

розширення мережі та удосконалення матеріально-технічної бази лікарських амбулаторій загальної практики - сімейної медицини та фельдшерсько-акушерських пунктів;

реалізація спільного з Міністерством охорони здоров’я України проекту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей».

 

Підвищення освітнього рівня молоді, забезпечення громадянам рівних умов доступу до якісної освіти:

приведення мережі закладів загальної середньої освіти у відповідність із потребами громад та району; створення опорних шкіл з урахуванням перспективного плану формування територій громад району;

забезпечення впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа»;

розбудова інклюзивного освітнього середовища;

розширення мережі дошкільних навчальних закладів;

забезпечення   регулярного   безоплатного   підвезення   учнів,   дітей   та

педагогічних працівників до навчальних закладів;

впровадження нових державних стандартів професійно-технічної освіти.

 

Формування здорового способу життя, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді:

активізація роботи із формування та пропагування здорового способу життя, профілактики негативних явищ у молодіжному середовищі;

створення умов та підтримка молодіжних ініціатив, створення та розвиток мережі молодіжних центрів;

сприяння реалізації права дитини на виховання в сім'ї;

сприяння створенню та покращенню спортивної інфраструктури для занять фізичною культурою і спортом.

 

Соціальний захист учасників антитерористичної операції, ООС та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони України  у Донецькій та Луганській областях:

реалізація комплексу заходів з реабілітації та реадаптації учасників антитерористичної операції, ООС та осіб, які брали участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони України у Донецькій та Луганській областях (фізична, медична, психологічна реабілітація та соціальна, професійна реадаптація).

модернізація установ соціального обслуговування населення та розширення переліку соціальних послуг відповідно до потреб отримувачів.

 

Збереження та підтримка культури, народних традицій і надбань, пам’яток культурної спадщини:

модернізація культурних інституцій, створення відповідних умов для розвитку креативних індустрій, ремесел, творчої активності;

збереження та популяризація культурної спадщини, проведення традиційних  районних фестивалів, свят та конкурсів.

 

Формування позитивного туристичного іміджу Млинівщини, розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури та територій:

сприяння розвитку інфраструктури туристичних об’єктів, підтримка екологічного та активного видів туризму, облаштування та впорядкування територій екскурсійних об’єктів, туристичних маршрутів, рекреаційних територій та сприяння розширенню їх мережі,  розвиток сільського туризму.

 

Реалізація державної політики у сфері охорони довкілля:

охорона та раціональне використання природних ресурсів, запобігання і ліквідація негативного впливу господарської та іншої діяльності на навколишнє природне середовище, запобігання виникненню природних і техногенних катастроф.

На виконання пріоритетних завдань органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування району у 2019-2021 роках передбачається реалізувати 39 проектів, спрямованих на соціальний розвиток  та 5 проектів, спрямованих на економічний розвиток.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


ІV. План перспективного розвитку

Млинівського району на 2019 - 2021 роки

Основні заходи, проекти (об’єкти)

Відповідальні виконавці

Термін реа-лізації

Загальна вартість, тис. гривень

Джерела фінансування

 

Сприяння реформуванню місцевого самоврядування, адміністративно-територіального устрою та розвитку територіальних громад району

 

1.         

Забезпечення ефективної взаємодії органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування в питаннях впровадження реформ (передусім, децентралізації, дерегуляції, реформ освітньої та медичної галузей)

Відділ організаційної роботи, інформаційного забезпечення та комунікації з громадськістю апарату райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації,  комунальне некомерційне підприємство «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради, виконкоми сільських та селищної рад

2019 - 2020 роки

-

-

 

2.         

Забезпечення формування та розвитку об’єктів інфраструктури об’єднаних територіальних громад.

Надання консультативної  та методичної допомоги об’єднаним територіальним громадам з метою підготовки проектів, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдержадміністрації,  виконкоми сільських та селищної рад

2019 - 2020 роки

-

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад,

місцеві бюджети

 

3.         

Розроблення містобудівної документації на районному та місцевому рівнях

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації,  виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

 

-

Державний та місцеві бюджети, інші джерела

 

4.         

Запровадження містобудівного кадастру на базовому та районному рівнях

Виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021  роки

-

Місцеві бюджети,  інші джерела

 

5.         

Забезпечення реалізації проектів громад – переможців щорічного обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад області

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації,   виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021  роки

-

Місцеві бюджети

 

Створення сприятливих умов для започаткування ведення бізнесу, забезпечення належного функціонування мережі центрів надання адміністративних послуг, стимулювання інвестицій у господарський комплекс району

 

6.         

Фінансова підтримка розвитку малого та середнього бізнесу шляхом часткового відшкодування з районного бюджету відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації

2019 – 2021 роки

30.0

Районний бюджет

 

7.         

Надання інформаційної та консультативної підтримки з питань ведення підприємницької діяльності

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації

2019 – 2021 роки

-

-

 

8.         

Модернізація  ЦНАПу Острожецької сільської ради  в рамках реалізації програми «U-LEAD з Європою»

Острожецька сільська рада

 

2019 – 2020 роки

200.0

Кошти міжнародної технічної допомоги, кошти місцевого бюджету

 

9.         

Сприяння розробленню інвестиційних паспортів об’єднаних територіальних громад з метою вивчення їх перспектив, наявних робочих місць, демографічної ситуації

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

-

-

 

10.     

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи з підприємствами малого та середнього бізнесу щодо розвитку інвестиційних можливостей у районі, створення нових робочих місць у сільській місцевості шляхом використання вільних виробничих (інших) приміщень, які розташовані на території сільських та селищної рад

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації,   виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

-

-

 

Сприяння стабільній роботі промислового комплексу району та підвищенню конкурентоспроможності продукції

місцевих виробників на внутрішньому і зовнішньому ринках

 

11.     

Формування сприятливих умов для модернізації та підвищення технологічного рівня виробництв, застосування енергозберігаючих технологій, інноваційного виробництва продукції, конкурентоспроможної на внутрішньому та зовнішньому ринках

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації,   виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

-

Кошти підприємств

 

12.     

Реалізація інвестиційного проекту «Комплекс переробки відходів тваринництва та рослинництва в біогаз з виробництвом електричної та теплової енергії ПП «ДЕМЕТРАБІОЕНЕРГІЯ»

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації,  ПП «Деметра»  (за згодою)

2017 - 2020 роки

41600

Кошти підприємства

 

Підтримка стабільного функціонування та розвитку агропромислового комплексу району,

сприяння нарощуванню обсягів виробництва конкурентоспроможної сільськогосподарської продукції

 

13.     

Забезпечення реалізації державних програм підтримки агропромислового комплексу в районі

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації

2019 – 2021 роки

Згідно з видатками державного бюджету

Державний бюджет

 

14.     

Виконання місцевих програм підтримки агропромислового комплексу в районіі

 

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації

2019 – 2021 роки

172.7

Районний  бюджет

 

15.     

Розвиток органічного сільськогосподарського виробництва

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, суб’єкти господарювання (за згодою)

2019 – 2021 роки

-

Кошти підприємств

 

16.     

Сприяння модернізації та технічному переоснащенню підприємств агропромислового комплексу

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації

2019 – 2021 роки

-

-

 

17.     

Реалізація інвестиційного проекту «Будівництво п’яти  пташників в селі Кораблище  ПП «Радів-Агро»

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, ПП «Радів-Агро» (за згодою)

2019 – 2021 роки

100000

Кошти підприємства

 

18.     

Реалізація інвестиційного проекту «Будівництво восьми пташників в селі Новини  ФГ «Млинівська Чайка»»

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, ФГ «Млинівська Чайка» (за згодою)

2019 – 2021 роки

80000

Кошти підприємства

 

19.     

Реалізація інвестиційного проекту «Будівництво забійного цеху в селі Маслянка       ФГ «Млинівська Чайка»»

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, ФГ «Млинівська Чайка» (за згодою)

2019 - 2021 роки

2000

Кошти підприємства

 

20.     

Реалізація інвестиційного проекту «Посадка садженців плодових дерев на площі

14 га  ФГ «Млинівська Чайка»

 

Управління агропромислового та  еконо-мічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, ФГ «Млинівська Чайка» (за згодою)

2019 - 2021 роки

2000

Кошти підприємства

 

Забезпечення ефективного використання та розвитку  транспортно-логістичного потенціалу області

21.     

Поточний ремонт автомобільної дороги С181109 Ярославичі-Яловичі-Боремець на ділянці км 0+500-3+500

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації,  Ярославицька сільська  рада

2019 – 2021 роки

10087

Державний бюджет, кошти  сільської ради

 

22.     

Поточний середній ремонт автомобільної дороги Т-18-13  Демидівка-Велика Городниця на Олику (26+000 км -32+000 км)

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації,  Ярославицька сільська  рада

2019 – 2021 роки

25000

Державний бюджет, кошти  сільської ради

 

23.     

Реконструкція дороги по вулиці А. Якимчука  в селі Війниця

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації,  Бокіймівська сільська рада

2019 – 2020 роки

6793.6

Державний бюджет, кошти  сільської ради

 

24.     

Капітальний та поточний ремонти доріг окремих вулиць сільської та селищної комунальної власності

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації,  виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2020 роки

-

Державний та місцеві бюджети

 

Підвищення ефективності житлово-комунального господарства

25.     

Придбання спеціальної техніки для збору та транспортування відходів

Виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

-

Державний, обласний  та місцеві бюджети

 

Впровадження заходів з енергоефективності і енергозбереження, використання нетрадиційних та відновлюваних джерел енергії

26.

Реалізація заходів з енергозбереження та енергоефективності в закладах бюджетної сфери

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

-

Державний та місцеві бюджети

 

26.     

Сприяння розвитку та збільшенню обсягів використання нетрадиційних джерел енергії та альтернативних видів палива

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищної рад, підприємства усіх форм власності (за згодою)

2019 – 2021 роки

-

Державний та місцеві бюджети, кошти інвесторів та підприємств, грантові ресурси, інші джерела

 

Підвищення якості та доступності медичних послуг населенню на  первинному та вторинному

 рівнях надання медичної допомоги

 

27.     

Забезпечення реалізації в районі медичної реформи

Комунальне некомерційне підприємство «Млинівська центральна районна лікарня» Млинівської районної ради, комунальне некомерційне підприємство «Острожецька  районна лікарня» Острожецької сільської ради, комунальне некомерційне підприємство «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради,  комунальне некомерційне підприємство «Підлозцівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Підлозцівської сільської ради

2019 –

2021 роки

Згідно з відпо-відними видатками державного та місцевих бюджетів

Державний, обласний та місцеві бюджети, інші джерела фінансування

 

28.     

Реконструкція  амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Млинів  по вулиці Степана Бандери, 18

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, комунальне некомерційне підприємство «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради, Млинівська селищна рада

2019 –

2020 роки

9758.0

Державний, обласний та  місцевий бюджети

 

 

29.     

Реконструкція амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Бокійма

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, комунальне некомерційне підприємство «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради, Бокіймівська сільська рада

2019 –

2020 роки

3500.0

Державний, обласний та  місцевий бюджети

 

 

30.     

Капітальний ремонт фасадів, покрівлі, внутрішніх приміщень та зовнішних і внутрішніх інженерних мереж фельдшерського пункту в селі Новоукраїнка

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, комунальне некомерційне підприємство «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради, Ярославицька сільська рада

2019 –

2020 роки

1000.0

Державний, обласний та  місцевий бюджети

 

 

31.     

Капітальний ремонт фасадів, покрівлі, внутрішніх приміщень та зовнішних і внутрішніх інженерних мереж фельдшерського пункту в селі Надчиці

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, комунальне некомерційне підприємство «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради, Ярославицька  сільська рада

2019 –

2020 роки

1000.0

Державний, обласний та  місцевий бюджети

 

 

32.     

Капітальний ремонт фасадів, покрівлі, внутрішніх приміщень та зовнішних і внутрішніх інженерних мереж фельдшерського пункту в селі Боремець

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, комунальне некомерційне підприємство «Млинівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Млинівської селищної ради, Ярославицька  сільська рада

2019 –

2020 роки

1000.0

Державний, обласний та  місцевий бюджети

 

 

Підвищення освітнього рівня молоді, забезпечення громадянам рівних умов доступу до якісної освіти

33.     

Будівництво навчально-виховного комплексу в селі Борбин по вулиці Шкільній, 11

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Острожецька сільська рада

2019 рік

126100.0

 

Державний фонд регіонального  розвитку, обласний та місцевий бюджети

 

34.     

Капітальний ремонт Підгаєцької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Підгайці по вулиці Молодіжна, 15 (перекриття даху)

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

2019 рік

3000.0

Державний фонд регіонального  розвитку, обласний та місцевий бюджети

 

35.     

Реконструкція   приміщення сільської ради під дошкільний навчальний заклад по вулиці Молодіжна, 1   в селі   Новоукраїнка

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Ярославицька сільська рада

2019 рік

17633.8

Державний фонд регіонального  розвитку, обласний та місцевий бюджети

 

36.     

Капітальний ремонт системи опалення в дошкільному навчальному  закладі  ясла-садок „Калинка” села Бокійма

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Бокіймівська сільська рада

2019 – 2021 роки

668.8

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

37.     

Капітальний ремонт покрівлі в дошкільному навчальному закладі  ясла-садок „Калинка” села Бокійма

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Бокіймівська сільська рада

2019 – 2020 роки

1498.3

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

38.     

Капітальний ремонт будівлі паливної дошкільного навчального закладу ясла-садок «Сонечко» в селі Острожець (влаштування двох твердопаливних котлів, ремонт приміщень)

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Острожецька сільська рада

2019 рік

385.1

Державний та місцевий бюджети

 

39.     

Капітальний ремонт навчального корпусу № 2 (оздоблення фасаду, заміна вікон та дверей, благострій прилеглої території)  Новоукраїнської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Новоукраїнка

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Ярославицька сільська рада

2019 рік

3492.7

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

40.     

Капітальний ремонт  покрівлі Ярославицького НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Ярославицька сільська рада

2019 рік

700.0

Державний та місцевий бюджети

 

41.     

Реконструкція системи теплопостачання з використанням теплових насосів в Ярославицькому НВК  «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Ярославицька сільська рада

2019 – 2020 роки

1500.0

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

42.     

Капітальний ремонт даху навчального корпусу № 2 Новоукраїнської загально-освітньої школи І-ІІІ ступенів в селі Новоукраїнка

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Ярославицька сільська рада

2019 – 2021 роки

1531.8

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

43.     

Капітальний ремонт покрівлі Війницької ЗОШ І-ІІ ступенів Бокіймівської сільської ради

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Бокіймівська сільська рада

2019 – 2021 роки

1556.2

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

44.     

Капітальний ремонт їдальні Ярославицького  навчально-виховного комплексу „Загальноосвітній навчальний заклад - дошкільний навчальний заклад” в селі  Ярославичі

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Ярославицька сільська рада

2019 – 2021 роки

1400.0

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

45.     

Капітальний ремонт внутрішніх приміщень та інженерних мереж підрозділу Ярославицького  НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ»

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Ярославицька сільська рада

2019 – 2021 роки

1556.2

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

46.     

Реконструкція навчального корпусу  Острожецького навчально-виховного комплексу по вулиці Центральній в селі Острожець

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Острожецька сільська рада

2019 – 2021 роки

4323.4

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

47.     

Капітальний ремонт майстерні (даху, заміна вікон та дверей, оздоблення) Смордвівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  Бокіймівської сільської ради

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Бокіймівська сільська рада

2019 – 2020 роки

1065.8

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

Формування здорового способу життя, сприяння соціальному становленню і розвитку дітей та молоді

48.     

Реалізація заходів районної  програми підтримки молоді на 2016-2020 роки

 (розпорядження голови райдержадміністрації від 05.01.2016 № 5, рішення районної ради від 11.03.2016 № 42), спрямованих на національно-патріотичне виховання, сприяння соціальному становленню, інтелектуальному розвитку та працевлаштуванню молоді

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

497.0

Районний бюджет

 

49.     

Проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в районі та забезпечення участі спортсменів і команд району у всеукраїнських та обласних заходах з олімпійських та неолімпійських  видів спорту

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищної рад

2019  -2021 роки

-

-

 

50.     

Капітальний  ремонт спортивної площадки Острожецького навчально-виховного комплексу по вулиці Центральній в селі Острожець

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації, Острожецька сільська рада

2019 – 2020 роки

1782.5

Державний, обласний та місцевий бюджети

 

51.     

Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2020 роки

-

Державний та місцеві бюджети

 

Соціальний захист учасників антитерористичної операції,  ООС  та  осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони України  у Донецькій та Луганській областях

52.     

Забезпечення санаторно-курортним лікуванням та сприяння професійній адаптації постраждалих учасників Революції Гідності та учасників антитерористичної операції, ООС та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони України у Донецькій та Луганській областях

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

2019 – 2021 роки

Відповідно до видатків державного бюджету

Державний бюджет

 

53.     

Забезпечення житлом сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

2019 – 2021 роки

Відповідно до видатків державного бюджету

Державний бюджет

 

54.     

Забезпечення реалізації Стратегії інтеграції внутрішньо переміщених осіб та впровадження довгострокових рішень щодо внутрішнього переміщення на період до
2020 року

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

2019 – 2020 роки

Відповідно до видатків державного бюджету

Державний бюджет

 

Модернізація структури закладів та установ соціального обслуговування населення,

розширення переліку соціальних послуг відповідно до потреб отримувачів

 

55.     

Будівництво очисних споруд  потужністю          10 куб. метрів  на добу у комунальному закладі «Острожецька туберкульозна лікарня» в селі Острожець

Відділ містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдерж-адміністрації,   Острожецька сільська  рада

2019 – 2021 роки

2854.3

Державний бюджет, обласний бюджет та кошти  сільської ради

 

Підтримка самозайнятості  населення

 

56.     

Сприяння зайнятості населення шляхом виплати одноразової допомоги безробітним для організації власної справи

Млинівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості, виконкоми сільських та селищної рад

2019 рік

Відповідно до видатків Фонду загальнообо-в’язкового соціального страхування на випадок безробіття

Кошти Фонду загальнообов’язко-вого соціального страхування на випадок безробіття

 

57.     

Сприяння працевлаштуванню безробітних на нові робочі місця у пріоритетних видах економічної діяльності шляхом компенсації роботодавцям фактичних витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування

 

Млинівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості, виконкоми сільських та селищної рад

2019 рік

Відповідно до видатків Фонду загальнообо-в’язкового соціального страхування на випадок безробіття

Кошти Фонду загальнообов’язко-вого соціального страхування на випадок безробіття

 

58.     

Впровадження новітніх методик та технологій в профорієнтаційну роботу за допомогою
веб - базованої платформи «МОЯ ПРОФЕСІЯ:  консультаційна мережа» для підвищення якості обслуговування населення в сучасних умовах

Млинівська районна філія Рівненського обласного центру зайнятості

2019 – 2020 роки

-

Кошти Фонду загальнообов’язко-вого соціального страхування на випадок безробіття

 

Збереження та підтримка культури, народних традицій і надбань, пам’яток культурної спадщини

 

59.     

Проведення інвентаризації та паспортизації об’єктів та пам’яток культурної спадщини Млинівщини

Відділ культури і туризму райдержадміні-страції, виконкоми сільських та селищної рад

 

2019 - 2021 роки

-

Місцеві бюджети, власні кошти виконавців

 

60.     

Створення електронного інформаційного ресурсу культурної спадщини і культурних цінностей в музейних закладах

Відділ культури і туризму райдержадміні-страції,  Млинівська селищна рада

 

2019 – 2021 роки

-

Місцеві бюджети, власні кошти виконавців

 

Формування позитивного туристичного іміджу Млинівщини, розвиток туристично-рекреаційної інфраструктури та територій

 

61.     

Сприяння розвитку сільського туризму

Відділ культури і туризму райдержадміні-страції, виконкоми сільських та селищної рад

 

2019 – 2021 роки

-

Обласний та місцеві бюджети

 

62.     

Розвиток інфраструктури туристичних об’єктів, підтримка розвитку екологічного та активного видів туризму, облаштування та впорядкування територій екскурсійних об’єктів, туристичних маршрутів, місць масового перебування туристів, рекреаційних територій

Відділ культури і туризму райдержадміні-страції, виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

-

Обласний та місцеві бюджети

 

Реалізація державної політики у сфері охорони довкілля

 

63.     

Здійснення природоохоронних заходів на території району (відповідно до переліків природоохоронних заходів, сформованих на основі пропозицій громад району, висновків експертних установ)

Управління агропромислового та  економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

Згідно із затвердже-ними при-значеннями в державно-му,обласному та місце-вих бюджетах

Державний бюджет, обласний бюджет

та місцеві фонди охорони навколишнього природного середовища

 

64.     

Упорядкування, технічне переоснащення, реконструкція, рекультивація, будівництво полігонів для захоронення твердих побутових відходів

Управління агропромислового та  економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі райдержадміністрації, виконкоми сільських та селищної рад

2019 – 2021 роки

-

Державний та місцеві бюджети, інші кошти

 

 

 

Начальник  управління агропромислового та

економічного розвитку, інфраструктури

і торгівлі райдержадміністрації                                                                                П.ГАВРОН
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....