На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 10 років !


Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності – 10 років !

 

Млинівська міжрайонна виконавча дирекція Рівненського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності здійснює державне соціальне страхування з тимчасової втрати працездатності на території Демидівського та Млинівського районів і створена відповідно до постанови правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності від 19.09.2001 року №26 .

                Станом на 01.10.2011 р. в реєстрі дирекції обліковується 1721 страхувальник із 7520 працівниками-застрахованими особами, а на момент створення на обліку  перебувало 423 страхувальники  і 11267   застрахованих осіб, що говорить про істотне зменшення чисельності працюючих.

 За роки діяльності налагоджено плідну співпрацю із страхувальниками з питань зниження захворюваності, літнього дитячого оздоровлення, санаторно-курортного лікування тощо. Так, завдяки зазначеному,  за цей період  оздоровлено 1764 дитини шкільного віку, які із задоволенням відпочивали в дитячих оздоровчих таборах Рівненської області, та за межами області а їх батьки мали чудову можливість зекономити власні кошти дякуючи здійсненню часткової доплати за рахунок Фонду в сумі 1204,6 тис.грн.

           Один з основних напрямків діяльності Фонду -  проведення фінансування робочими органами заяв - розрахунків для виплати страхувальникам матеріального забезпечення застрахованих осіб (допомоги по тимчасовій непрацездатності, по вагітності та пологах, на поховання). Лише з початку 2011 року зареєстровано 402 заяви-розрахунки поданих страхувальниками, оплачено 1584 листки непрацездатності на суму 1356,2 тис. грн. , а з початку діяльності здійснено витрат по тимчасовій непрацездатності на суму 7758,9 тис.грн., по вагітності і пологах- 5247,2 тис.грн., на поховання 314,5 тис.грн., по догляду за дитиною до досягнення трирічного віку- 3097,5 тис.грн., при народженні дитини 3813,3 тис.грн.

                В 2011 році  впроваджено ведення поіменного реєстру листків непрацездатності застрахованих осіб підприємств, установ, організацій, профінансованих за рахунок коштів Фонду, ведеться постійний детальний аналіз наданих страхувальниками  заяв-розрахунків. Посилено контроль за виданими та оплаченими листками непрацездатності. З”явилася можливість відслідковувати часто та довгохворіючих осіб для визначення потреби в санаторно-курортному лікуванні, встановлювати осіб, які безпідставно або з порушенням отримали листки непрацездатності та притягати до відповідальності медичних працівників, які допустили порушення при видачі документів, що посвідчують непрацездатність. При цьому особлива увага звертається на аналіз випадків невиробничого травматизму, проведення розслідувань таких випадків з метою визначення їх обставин та причин.       

Однією із соціальних послуг, що надаються Фондом, є санаторно-курортне оздоровлення  застрахованих осіб.  Попередження хвороби, її вчасне санаторно-курортне  лікування є одним з етапів медичної допомоги, який дозволяє покращити здоров”я людини, зменшити рівень захворюваності і, як наслідок, зекономити в подальшому кошти Фонду.  Попитом користуються путівки на санаторно-куротне лікування протягом усього року в санаторії Закарпаття та Південного берегу Криму, Моршина і Трускавця ,“Червону калину” та в інших наявних напрямках. За період діяльності дирекції видано1474 путівки для застрахованих осіб та членів їх сімей  на суму 4159,2 тис.грн. Видано 49819 подарунків  на суму 646,9 тис.грн. для дітей застрахованих осіб віком до 14-ти років  до Новорічних та Різдвяних свят.

Робота з людьми завжди вважалась однією із найскладніших, адже нелегко задовольнити іноді вимоги осіб, що звертаються до дирекції. Толерантність, доброзичливість, витримка,розуміння, бажання прийти на допомогу у вирішенні проблем застрахованих осіб – ось основні риси працівників дирекції, які працювали на протязі 10-ти років нашої  діяльності. І напередодні професійного свята – Дня працівників соціальної сфери хочеться подякувати їм за сумлінну працю, привітати з 10-річчям створення Фонду, згадати їх поіменно. Це: Пасєка Ірина Антонівна, Папроцька Лариса Полікарпівна – нині покійна, Похільчук Тетяна Михайлівна, Володимирець Раїса Володимирівна, Осійчук Марія Миколаївна, Полінська Галина Анінівна, Володимирець Юрій Святославович, Смачило Марія Іванівна, Міщанюк Наталія Анатоліївна, Хомицька Валентина Георгіївна.

На сьогоднішній день колектив дирекції налічує 5 осіб. Середній вік працівників значно помолодшав за останній період і тепер складає  42 роки. З легкістю знаходять спільну мову представники молодшого покоління із старшими, які діляться із молоддю отриманим досвідом, надбаними напрацюваннями.

Успіх будь-якого напрямку роботи залежить від чіткої і злагодженої роботи всіх працівників  міжрайонної виконавчої дирекції та взаємодії з органами влади й роботодавцями. Результативність роботи дирекції не була б на належному рівні, якби не тісна співпраця з управліннями Пенсійного фонду України Демидівського та Млинівського районів, відділенням Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, службами зайнятості відповідних районів, а також органами ДПІ та виконавчої служби. Велику підтримку у вирішенні проблемних питань ми відчуваємо з боку районних державних адміністрацій та районних рад.

Колектив Млинівської міжрайонної виконавчої дирекції  має достатній кадровий та професійний потенціал для виконання покладених державою завдань .

На завершення хочу привітати усіх працівників соціальної сфери Млинівського та Демидівського районів  з професійним святом , яке відзначається в першу неділю листопада – Днем працівника соціальної сфери.Побажати міцного здоров”я, родинного затишку, віри та впевненості в майбутньому, здійснення всіх  планів і задумів.

 

Анатолій Новацький,

директор Млинівської міжрайонної виконавчої дирекції

                                                                  Рівненського обласного відділення Фонду соціального

                                                        страхування з тимчасової втрати працездатності
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....