На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
До Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС


14 грудня - День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Учасниками ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС вважаються громадяни, які безпосередньо брали участь у будь-яких роботах, пов’язаних з усуненням самої аварії, її наслідків у зоні відчуження у 1986-1990 роках, у тому числі проведені евакуації людей і майна з цієї зони, а також тимчасово направлені або відряджені у зазначені строки для виконання робіт у зоні відчуження, включаючи військовослужбовців, працівники державних, громадських, інших підприємств, установ і організацій.

    На обліку в управлінні перебуває 103 осіб, які є учасниками ліквідації наслдків аварії на Чорнобильській АЕС, в тому числі:

  • 1 категорії - 19 осіб;
  • 2 категорії - 54 осіб;
  • 3 категорії – 30 особи.

    Згідно ст.20-22, ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», потерпілі громадяни мають право на щорічне оздоровлення.

    Відповідно до п. 4 Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.03.2013 року № 261 «Деякі питання організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», постраждалі особи забезпечуються такими путівками:

- особи, віднесені до категорії 1 та категорії 3 (тільки у випадку, передбаченому пунктом 13 частини першої статті 22 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", - санаторно-курортними путівками безоплатно;

- особи, віднесені до категорії 2, - санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок безоплатно;

- особи, віднесені до категорії 3 (крім випадку, передбаченого пунктом 13 частини першої статті 22 Закону), - пільговими санаторно-курортними путівками або путівками на відпочинок з доплатою 30 відсотків вартості путівки за рахунок власних коштів;

     Відповідно до п. 6 Порядку організації оздоровлення громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи , заяви щодо виділення путівок для санаторно-курортного лікування подаються до управління праці та соціального захисту населення Млинівської райдержадміністрації.

      Упродовж 2013 року санаторно-курортними путівками були забезпечені  8 учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС з них : 4 чол. – I категорії;      3 чол. - II категорії; 1 чол. - III категорії.

      Згідно ст.48 ЗУ «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», потерпілі громадяни мають право на щорічну допомогу на оздоровлення, розміри якої встановлені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 12 липня 2005 року № 562 «Про щорічну допомогу на оздоровлення громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»:

-          інвалідам I і II  групи – 120,00 грн.;

-          інвалідам III  групи –    90,00 грн.;

-          дітям –інвалідам – 90,00грн.;

 

учасникам ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС:

-          II категорії – 100,00грн.;

-          III категорії – 75,00 грн.

кожній дитині, яка втратила внаслідок Чорнобильської катастрофи одного з батьків – 75,00грн..

   Розміри компенсації за пільгове забезпечення продуктами харчування ліквідаторам  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС I та II категорії становлять 294,00грн. та 147,00 грн. відповідно.

    На відшкодування пільг на медичне забезпечення ліквідаторів  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС протягом поточного року було виділено   104,7 тис. грн..

    Упродовж 2013 року ліквідаторам  наслідків аварії на Чорнобильській АЕС надано знижок та пільг за користування житлом та комунальними послугами на суму – 204,3 тис. грн..

  

 

                                                                                             Завідувач сектору соціального

     захисту населення постраждалого

                                                                                   внаслідок аварії наЧАЕС

                                                                                               Кудерчук Антоніна Миколаївна

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....