На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Новини

7 вересня 2020
Під час робочого візиту в район голова ОДА відвідав будівництво НВК в с. Борбин

 

Проект навчально-виховного комплексу в селі Борбин Острожецької громади включає дитячий садок на 75 дітей та загальноосвітню школу-одинадцятирічку на 264 учні.

Будівництво стартувало в 2018 році. Станом на  1 січня 2020 року освоєно понад 16 млн. грн.. На 2020 рік  із сільського бюджету Острожецької ОТГ передбачено 400 тис. грн.. Крім того, рішенням регіональної комісії від 25.08.2020 подані пропозиції Міністерству розвитку громад та територій України щодо включення вказаного об’єкту до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть в 2020 році фінансуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку, з обсягом фінансування 3,5 млн. грн..

 

 

В Борбині однин із найвищих рівнів народжуваності в районі, щороку кількість школярів зростає. На сьогодні в місцевій одинадцятирічці навчається 238 учнів.

Під час робочої поїздки на Млинівщину, голова Рівненської ОДА Віталій Коваль спільно з народним депутатом України Олександром Аліксійчуком, першим заступником голови ОДА Сергієм Подоланим, депутатом обласної ради Аллою Черній, головою Млинівської райдержадміністрації Борисом Курицьким та головою Острожецької сільської ради (ОТГ) відвідали с. Борбин для знайомлення з ходом будівництва Борбинського навчально-виховного комплексу.

 

 

 

Як зазначає в.о. старости Уїздецького старостинського округу Анатолій Троцюк, «Навчально-виховний комплекс в Борбині дуже потрібний. На сьогодні тут проживає  понад сотня багатодітних родин, 120 дітей дошкільного віку, з них 80 – відповідного для відвідування ДНЗ віку. Ми немає садочка взагалі, як і відсутнє приміщення, яке ми б могли реконструювати в ДНЗ».

 

Станом на сьогодні зведено цегляні стіни корпусу школи, тривають роботи з покрівлею. Заллято фундамент під корпус садочка та спортивної зали.

 

 

«Є питання до підрядників – будемо розбиратися у ситуації. – прокоментував Віталій Коваль, голова Рівненської ОДА. - В селі найвища народжуваність в районі, тому школа вкрай необхідна громаді».

 

Новобудова в Борбині — друга в Млинівському районі за роки незалежної України. 

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....