На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Новини

17 вересня 2020
Житло особі, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування придбають найближчим часом

 

Вчора, в райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії з формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

 

 

На розгляд членів комісії було подано пакет документів, передбачених законодавством, а саме: акт обстеження стану житлового приміщення (будинку), звіти про оцінку майна, копії правовстановлюючих документів на житлове приміщення та земельну ділянку, на якій він розташовується, копію технічної документації, договір купівлі-продажу житлового будинку та договір купівлі-продажу земельної ділянки, інші.

 

Попередньо, комісією було проведено обстеження будинку, який має намір придбати особа, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування. Обраний будинок відповідає технічним нормам та санітарно-гігієнічним вимогам, є придатним для проживання.

 

 

Відтак, рішенням районної комісії було надано дозвіл на перерахування коштів у сумі 357,4 тис. грн. із спеціального рахунка, як оплати за відповідним договором купівлі – продажу житлового будинку та земельної ділянки за рахунок грошової компенсації із державного бюджету.

 

Усі необхідні процедурні питання буде вирішено в найближчі терміни.

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....