На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Новини

22 вересня 2020
На Рівненщині ефективно працюють «доступні кредити»

 

         Програма «Доступні кредити 5-7-9%» набирає обертів у Рівненській області та стає ще більш популярною.

         Про це розповів директор департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтин Мокляк.

         «Підтримка бізнесу наразі є достатньо важливою. Від моменту старту президентської ініціативи «Доступні кредити 5-7-9%» уповноважені банки видали 123 позики на загальну суму майже в 226 мільйонів гривень.  Близько половини укладених угод – за останній місяць. Це говорить про довіру до державної програми», - відзначає Костянтин Мокляк.

         Він додає, що Рівненщина має одні з найвищих показників в Україні із залучення місцевих підприємців до Програми «Доступні кредити 5-7-9%».

         Позику в рамках Програми можна отримати в АТ «Ощадбанк», АБ «Укргазбанк», АТ КБ «ПриватБанк», АТ «Укрексімбанк», АТ «Райффайзен Банк Аваль», АТ АКБ «Банк Львів», ПАТ «ПУМБ», АТ «БАНК АЛЬЯНС», АТ «КРЕДОБАНК», ПАТ «БАНК ВОСТОК», АТ «ТАСКОМБАНК», АТ «Альфа-банк», АТ «КБ «ГЛОБУС», АТ «МЕГАБАНК», АТ «ПОЛІКОМБАНК», АТ «КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК», а також, відповідно, «КредитВест Банк» та «ОТП Банк».

         Костянтин Мокляк відзначає, що важливою є підтримка підприємців на рівні області.

         Так, 24 підприємці Рівненщини отримують часткове відшкодування відсотків за кредитами, які вони взяли на розвиток власної справи. Це дасть можливість здешевити для бізнесу кредити на загальну суму майже 30 мільйонів гривень.

         На даний час суб’єктами малого і середнього підприємництва області укладено договори про відшкодування коштів з обласного бюджету. Станом на 22 вересня відшкодовано відсотків за користування кредитами на суму 240 тисяч гривень.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....