На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Новини

2 жовтня 2020
Механізм закупівлі ліків буде змінено – Міністр охорони здоров’я на Рівненщині

 

         Сьогодні Рівненщину відвідав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

         Під час відвідин Рівненської обласної дитячої лікарні урядовець поспілкувався із лікарями, батьками пацієнтів, представниками благодійних організацій та ЗМІ.

         Нагальним для більшості присутніх було питання щодо вирішення ситуації із закупівлею ліків, адже, зокрема, у Рівненській обласній дитячій лікарні склалася проблема щодо забезпечення медикаментами, які є на залишках максимум на один місяць.

         «Мене обурило, що у нас в країні виникла така ситуація. Я більш, чим впевнений, що Україна забезпечена лікарськими засобами. Тому доручаю своєму заступнику Шаталовій Світлані Миколаївні удосконалити механізм по перерозподілу», - відзначив Максим Степанов.

         Разом з головою ОДА Віталієм Ковалем напрацювали механізм, зокрема зміни стосуватимуться термінів та алгоритму комунікації головних лікарів, профільних департаментів та МОЗу. Це пришвидшить вирішення питання із перерозподілом ліків.

         «Вчора під час приїзду Президента піднімалось питання ліків для онкохворих дітей. Вже сьогодні це питання вирішилося. На наступному тижні медикаменти надійдуть в Рівненську обласну дитячу лікарню. Наразі ліками заклад забезпечений. Також домовилися з Міністром про створення комісії, аби розібратися у причині затримки ліків. Робимо все для того, аби ситуація не повторялася», - прокоментував Віталій Коваль.

         Також, на думку Міністра, складність й у тому, що потрібно створити відповідні реєстри пацієнтів, які до сьогодні відсутні. Цього ніхто не робив. Наразі Міністерство охорони здоров'я веде підготовку до впровадження реєстрів пацієнтів різних нозологій.

         Також Максим Степанов  ознайомився із роботою обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....