На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Новини

5 жовтня 2020
Робоча поїздка Президента України на Рівненщину. Підсумки

 

     Один день перебування Президента України Володимира Зеленського на Рівненщині став результативним для прийняття важливих рішень. На жаль, вирішення деяких проблемних питань тягнулося роками. Вони стосуються іміджевих об’єктів Рівненщини, тих, які знають чи не в усій Україні. Саме тому голова Рівненської ОДА Віталій Коваль порушив їх перед Президентом України, аби заручитися його підтримкою.

                                                    Рівненський обласний госпіталь ветеранів війни

     Під час візиту до Рівненського госпіталю ветеранів війни у Володимира Зеленського виникла ідея побудови аналогічних закладів в Україні. За його дорученням у Рівненській ОДА вже готують документи, аби підрахувати вартість госпіталю ветеранів на Рівненщині. Це дасть розуміння, скільки коштів необхідно для створення подібних закладів у різних регіонах України.

     Глава держави пообіцяв посприяти госпіталю у вирішенні багатьох питань. Найперше, це в закупівлі техніки для комп'ютерної та магнітно-резонансної томографії. Завдяки такому важливому обладнанню госпіталь зможе підписати більше пакетів послуг із НСЗУ та надавати ще якіснішу допомогу для бійців.

     Наступне питання - добудова спеціального переходу між терапевтичним та фізіотерапевтичним корпусами. Для цього необхідно майже 20 мільйонів гривень. Це значні видатки, які можуть бути профінансовані з коштів держбюджету. Оновлення дасть змогу пацієнтам з обмеженими фізичними можливостями безперешкодно переміщатися корпусами закладу. «Я скажу Прем'єр-міністру, щоб розглянув це питання. Це ж, насамперед, життя, умови та здоров'я наших воїнів», – зазначив Глава держави.

                                                                    Спорткомплекс на Макарова

     З боку керівництва держави голова ОДА Віталій Коваль отримав підтвердження, що спортивна арена у Рівному буде добудована. Для цього є всі необхідні інструменти, зокрема, кошти з ДФРР. «Це великі кошти для держави – близько півмільярда гривень, але для Рівненщини – це дуже важливо», - позиція Глави держави. Зі свого боку, область готова віднаходити інші механізми фінансування та докласти зусиль, щоб у 2021 році перша черга проекту була завершена. Паралельно із виконанням будівельних робіт у спорткомплексі має розпочатися спорудження 50-метрового басейну. Це друга черга будівництва на Макарова.

                                                                              Тараканівський форт

      Голова ОДА Віталій Коваль підняв перед Президентом України питання передачі Тараканівського форту на баланс області. Це один з туристичних магнітів не тільки нашого краю, а й усієї України. Водночас, кілька років поспіль не вирішується питання передачі об’єкту, який перебуває у державній власності, з балансу Міністерства оборони на баланс області. Тому облаштувати рекреаційну територію поблизу нього не можливо. Натомість, важливо, щоб там була розвинена інфраструктура - стоянки, каси, готелі, заклади харчування тощо. Це не лише популяризує туристичну галузь області, а й дасть можливість залучити додаткові надходження до обласного бюджету. Володимир Зеленський пообіцяв допомогти вирішити це питання. Адже розуміє його важливість для нашого регіону.

                                                                   Туристичні «магніти» Рівненщини

       Президент України Володимир Зеленський у рамках Національного проекту «Велике будівництво» у 2021 році анонсував початок впровадження Програми з реставрації історичних архітектурних об’єктів. До цієї програми на Рівненщині будуть залучені Острозький та Дубенський замки, Тараканівський форт.

                                                Північно-Західний регіональний центр онкології

      Глава держави також підтримав реалізацію амбітної мети Рівненщини – створення на базі КП «Рівненський обласний протипухлинний центр» Північно-Західного регіонального центру онкології, що дасть додаткові можливості для більш ефективного лікування хворих. Це єдина установа у північно-західному регіоні країни, яка має корпуси, типові до подібних закладів європейського зразка, високотехнологічне обладнання та висококваліфіковані кадри для проведення майже всього циклу лікування пухлинної патології. Будівництво ІІІ-ї черги, що передбачає добудову хірургічного і паталого-анатомічного корпусів, буде включено у національну програму. Це ляже в основу тих доручень, які будуть дані Президентом України.

                                            Школи та дитсадки для «багатодітної» Рівненщини

      Під час перебування Президента на Рівненщині голова ОДА Віталій Коваль підняв проблему нестачі шкіл. У північних районах області, де висока народжуваність, загальноосвітні заклади переповнені удвічі та, навіть, утричі. На сьогодні потреба лише у школах – 11 навчальних закладів. Президент розуміє, що переповнені школи та багатозмінність – це додаткове навантаження як для учнів, так і для вчителів, тому розгляне можливість щодо додаткової державної програми саме для таких регіонів.

                                              Проблема очищення річки Устя та озера Басів Кут

      На нараді під керівництвом Президента України у НУВГП був опрацьований актуальний блок питань – екологічний.

      Важливе питання, яке стосується мешканців обласного центру – відновлення р. Устя та озера Басів Кут. Давня проблема, яка роками не вирішувалася і потребує комплексного втручання, коштів держави, місцевих та грантових; залучення науковців, експертного середовища. Науковці з НУВГП уже розробили проект очищення річки Устя та озера Басів Кут. Тепер - етап практичної реалізації.

      «Це не тільки екологія, але і питання туристичного дозвілля, привабливості Рівного. Тому ця проблема була винесена на найвищий рівень, щоб були знайдені необхідні ресурси – організаційні, фінансові і можна було зрушити цю проблему», - наголосив голова ОДА Віталій Коваль.

      Володимир Зеленський підтримав ініціативи області та пообіцяв повне сприяння у вирішенні проблеми очищення річки Устя та озера Басів Кут.

     За результатами робочої поїздки Глави держави на Рівненщину буде розроблено проект доручень Президента України для органів виконавчої влади.Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....