На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Новини

RSS 2.0

13 жовтня 2020
Державна комісія ТЕБ та НС рекомендує з 15 жовтня школам розпочати канікули, а вишам перейти на дистанційну форму навчання

 

         На позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яке відбулося 12 жовтня, розглянуто питання щодо особливостей роботи закладів освіти в період адаптивного карантину.

Детальнiше »
12 жовтня 2020
Уряд затвердив Критерії доступності виборчих дільниць для маломобільних груп населення

 

         Уряд затвердив розроблений Мінрегіоном проєкт постанови щодо затвердження критеріїв доступності для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення приміщень, що надаються дільничним виборчим комісіям звичайних виборчих дільниць для організації їх роботи та проведення голосування.

Детальнiше »
12 жовтня 2020
Спільна заява Президента України Володимира Зеленського та Президента Республіки Польща Анджея Дуди

 

      "Наголошуємо на важливості українсько-польських двосторонніх відносин, які мають характер стратегічного партнерства. Висловлюємо свою волю до їхнього всебічного розвитку на благо наших суспільств і економік. Погоджуємося, що пандемія коронавірусу суттєво вплинула на глобальний та регіональний порядок. Ми наголошуємо на необхідності посилення міжнародної співпраці задля подолання нових викликів і загроз" - йдеться в заяві.

Детальнiше »
12 жовтня 2020
Триває відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

 

         Триває прийом проєктних заявок для участі у конкурсному відборі проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики!

Детальнiше »
12 жовтня 2020
Прем’єр-міністр: Україна готова до опалювального сезону

          Цього року Україна підійшла до опалювального сезону з рекордно накопиченими запасами вугілля та газу. Запаси вугілля — 2,9 млн тонн, що вдвічі більше, ніж минулого року, а запаси газу — 27,7 млрд куб. м, що також на рекордному рівні за останні роки.

Детальнiше »
12 жовтня 2020
Уряд ухвалив рішення щодо залучення додаткових 260 млн гривень задля збільшення кількості тестів на COVID-19

 

         9 жовтня, під час засідання Кабінету Міністрів України було прийнято низку важливих нормативних документів, які направлені на посилення боротьби з коронавірусною хворобою. Про це під час брифінгу заявив Міністр охорони здоров'я Максим Степанов.

Детальнiше »
9 жовтня 2020
З понеділка на Рівненщині – нове епідеміологічне зонування

 

          Сьогодні відбулося позачергове засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальнiше »
9 жовтня 2020
В Україні зафіксовано черговий антирекорд, на Рівненщині – 183 нових випадки COVID-19

 

        За добу на Млинівщині зафіксовано 4 нових випадки захворювання на COVID-19. Всього в районі офіційно підтверджено 363 випадки.

Детальнiше »
9 жовтня 2020
Володимир Зеленський і Борис Джонсон підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Великою Британією

 

         У Лондоні Президент України Володимир Зеленський і Премєр-міністр Великої Британії Борис Джонсон підписали Угоду про політичне співробітництво, вільну торгівлю та стратегічне партнерство між Україною та Сполученим Королівством Великої Британії та Північної Ірландії.

Детальнiше »
9 жовтня 2020
МОЗ закупить 1,41 млн доз вакцин проти грипу для щеплення осіб з груп ризику

 

         Міністерство охорони здоров’я за бюджетні кошти закупить 1,41 млн доз вакцин проти грипу для щеплення осіб, які належать до груп ризику. Про це заявив заступник Міністра охорони здоров'я – Головний державний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

Детальнiше »
8 жовтня 2020
Кого призиватимуть у 2020 році?

 

        Призовників віком 18-27 років, які визнані придатними до військової служби за результатами медкомісії і не мають підстав для відстрочки або звільнення від призову.

Детальнiше »
5 жовтня 2020
На монетизацію «пакунка малюка» батьки Рівненщини подали понад 2 тисячі заяв
          Впродовж місяця Міністерство соціальної політики реалізує пілотний проект з монетизації одноразової натуральної допомоги «Пакунок малюка».
Детальнiше »
5 жовтня 2020
Робоча поїздка Президента України на Рівненщину. Підсумки

         Один день перебування Президента України Володимира Зеленського на Рівненщині став результативним для прийняття важливих рішень.

       

Детальнiше »
5 жовтня 2020
Рівненська ОДА оголосила конкурс громадських молодіжних ініціатив

 

         1 жовтня на Рівненщині розпочався відбір проектів інститутів громадянського суспільства. Збір пропозицій для участі в обласному конкурсі оголосив Департамент розвитку адміністративних послуг, соціальної, молодіжної політики та спорту Рівненської ОДА.

 

Детальнiше »
2 жовтня 2020
Механізм закупівлі ліків буде змінено – Міністр охорони здоров’я на Рівненщині

 

         Сьогодні Рівненщину відвідав Міністр охорони здоров’я Максим Степанов

Детальнiше »
2 жовтня 2020
Приклад на всю країну. Рівненський госпіталь для реабілітації бійців стане ще більш потужним

         Під час візиту до Рівненського госпіталю ветеранів війни у Президента України виникла ідея побудови аналогічних закладів в Україні. Його надихнув цей унікальний заклад з сучасним обладнанням та фахівцями. Тут лікуються та проходять реабілітацію учасники бойових дій. Під час тривалого перебування у госпіталі з пацієнтами можуть знаходитися й їхні рідні.

Детальнiше »
2 жовтня 2020
На нараді за участю Президента обговорили проблеми розвитку водогосподарського комплексу Рівненщини

 

         Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) має ухвалити рішення щодо питань екологічної безпеки країни, передбачивши, зокрема, забезпечення громадян питною водою в необхідних обсягах.

Детальнiше »
1 жовтня 2020
Можна врятувати тисячі життів, якщо буде більше ранньої діагностики – Президент під час візиту до Рівненського протипухлинного центру

 

         У межах робочої поїздки до Рівненської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з роботою обласного протипухлинного центру, який забезпечує третину всієї високоспеціалізованої онкологічної та організаційно-методичної допомоги населенню області.

Детальнiше »
1 жовтня 2020
Денис Шмигаль: Реформа ДФРР передбачає фінансування проектів за новим принципом

 

         Державний фонд регіонального розвитку — важливий інструмент підтримки регіонів. Щоб фонд був максимально дієвий та ефективний, його потрібно перезавантажити. Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль на черговому засіданні Уряду 30 вересня.

Детальнiше »
28 вересня 2020
Гід з державних послуг. Найпопулярніші послуги онлайн

 

            Гід з державних послуг продовжує поповнюватись інформацією про адміністративні послуги.

Детальнiше »
26 вересня 2020
Володимир Зеленський підписав указ про оголошення в Україні дня жалоби

 

         Президент Володимир Зеленський оголосив 26 вересня Днем жалоби в Україні у зв’язку з катастрофою військового літака Ан-26 на Харківщині.

Детальнiше »
25 вересня 2020
У Рівному відбудеться онлайн форум авторів проєктів, які можуть реалізовуватись за рахунок Євросоюзу

           29 вересня 2020 року о 10:00 год відбудеться онлайн форум авторів проєктних ідей, які можуть реалізовуватись за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу у рамках виконання Угоди про фінансування Програми підтримки секторальної політики.

Детальнiше »
23 вересня 2020
Глава держави підписав указ про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та розвитку ядерної енергетики

 

             Президент України Володимир Зеленський підписав Указ № 406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики».

Детальнiше »
23 вересня 2020
Менеджерів Рівненщини запрошують до навчання із написання проектів за кошти ЄС

 

         Мінрегіон та Асоціація міст України провели спільний навчальний тренінг. На заході пояснили, як підготувати та подати на конкурс проєктів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Детальнiше »
23 вересня 2020
Млинівщина – в «помаранчевій» карантинній зоні!

 

               Вчора, під час засідання районної комісії з питань ТЕБ та НС було обговорено впровадження додаткових заходів епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Млинівського району.

Детальнiше »
22 вересня 2020
Фінансування освіти збільшиться на 34 мільярди гривень – проєкт бюджету на 2021 рік

 

            У проєкті Державного бюджету України на 2021 рік закладено збільшення видатків на освіту на 34 млрд гривень. Загальний бюджет освіти (без місцевих) складає 173,8 млрд гривень. Про це повідомив т.в.о. Міністра освіти і науки України Сергій Шкарлет.

Детальнiше »
22 вересня 2020
На Рівненщині ефективно працюють «доступні кредити»

 

         Програма «Доступні кредити 5-7-9%» набирає обертів у Рівненській області та стає ще більш популярною.

Детальнiше »
22 вересня 2020
Володимир Зеленський підписав Закон щодо забезпечення оздоровлення та відпочинку дітей які потребують особливої уваги та підтримки

 

         Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки» № 829-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 1 вересня 2020 року.

Детальнiше »
22 вересня 2020
Молодь Рівненщини запрошують долучитися до всеукраїнського форуму «Кар’єра зі школи: вибір і планування-2020»

 

         Актуальні тенденції на ринку праці, майстер-класи та інноваційні практики - мешканців Рівненщини запрошують долучитися до молодіжного онлайн форуму.

Детальнiше »
22 вересня 2020
Мінрегіон розпочинає конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, що фінансуватимуться за кошти ЄС

 

         Міністерство розвитку громад та територій України оголошує конкурсний відбір проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу.

Детальнiше »
22 вересня 2020
Глава держави підписав закон щодо підвищення рівня державної підтримки осіб з інвалідністю з дитинства

 

         Президент Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд» № 851-IX, який Верховна Рада ухвалила 2 вересня 2020 року.

Детальнiше »
21 вересня 2020
Уряд визначив пріоритети держбюджету на 2021 рік

 

            Найвищим пріоритетом Уряду залишається безпека та оборона України. Видатки на цю сферу в проекті державного бюджету на наступний рік становлять 267 млрд грн або 5,93% ВВП.

Детальнiше »
21 вересня 2020
МОЗ розробило план переходу до електронних рецептів

 

          При Міністерстві охорони здоров’я України створено робочу групу з впровадження електронного рецепта на лікарські засоби.

Детальнiше »
20 вересня 2020
Держава збільшує мінімальну зарплату, щоб у людей зросли доходи – Президент

 

         В умовах ринкової економіки держава не може встановлювати ціни на продукти харчування, але збільшує мінімальну заробітну плату, щоб у громадян зросли доходи, заявив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ у Тернопільській області.

Детальнiше »
19 вересня 2020
Громади не залежатимуть від районів: Верховна Рада прийняла законопроект в цілому

 

         17 вересня Верховна Рада України прийняла у другому читанні та в цілому проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614

Детальнiше »
18 вересня 2020
Компроміси в питанні дотримання карантинних заходів обернуться збільшенням кількості хворих і померлих людей – Глава держави

 

         Дотримання карантинних заходів є необхідним в умовах пандемії COVID-19, проте деякі представники органів місцевої влади хочуть створити собі політичну рекламу, заявляючи про занадто жорсткий карантин, зазначив Президент України Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ у Тернопільській області.

Детальнiше »
18 вересня 2020
Дороги Млинівщини - ремонтують

 

         Сьогодні завершено роботи із поточного ремонту дороги в селі Мошків

Детальнiше »
18 вересня 2020
Рівнян запрошують до участі у Всеукраїнському конкурсі мультимедійних проектів «Врятувати від забуття»

 

         Міжнародний благодійний фонд національної памяті України проводить щорічний ХІІІ Всеукраїнський конкурс мультимедійних проектів «Врятувати від забуття».

Детальнiше »
18 вересня 2020
В Україні активізують роботу над впровадженням Державного аграрного реєстру

 

         Проєкт реалізується у координації з Держгеокадастром, Міністерством юстиції та за сприяння проєкту Світового Банку і ЄС “Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні”, а також Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО). 

Детальнiше »
18 вересня 2020
ОТГ Рівненщини запрошують взяти участь у конкурсі «Дієва громада»

 

                 Міністерство цифрової трансформації України ініціювало проведення конкурсу «Дієва громада» для ОТГ України.

Детальнiше »
17 вересня 2020
Сьогодні вітали рятувальників Млинівщини!

 

                 Урочистості з нагоди професійного свята – Дня рятівника - пройшли на території Млинівської пожежно-рятувальної частини №6 Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Рівненській області.

Детальнiше »
17 вересня 2020
На Рівненщині з літаків вакцинують диких тварин від сказу

 

         Відсьогодні дози вакцини проти сказу тварин розпочнуть скидати з літаків на території Рівненщини. Розповсюдження приманок відбуватиметься над лісовими та польовими угіддями області, поза територіями населених пунктів та водойм.

Детальнiше »
17 вересня 2020
Житло особі, з числа дітей, позбавлених батьківського піклування придбають найближчим часом

 

Вчора, в райдержадміністрації відбулось засідання районної комісії

Детальнiше »
9 вересня 2020
Володимир Зеленський: Проблем з коштами у COVID-фонді немає

             Президент України Володимир Зеленський запевняє, що проблем з коштами у Фонді боротьби з коронавірусом та його наслідками немає. Зараз лікарні готують до збільшення кількості хворих з тяжким перебігом COVID-19.

Детальнiше »
9 вересня 2020
За час карантину на Рівненщині обстежили 15 тисяч місць торгівлі

 

           На Рівненщині зареєстрували 4140 порушень карантинних обмежень у зв’язку з COVID-19. У результаті 424 протоколи направлені до суду. Їх виявили мобільні групи, що створені в області. До їх складу входять поліцейські, представники органів місцевого самоврядування, ДСНС, територіальних районних підрозділів Держпродспоживслужби в області, Укртрансбезпеки.

Детальнiше »
8 вересня 2020
МОН: питання підвищення соціальних стандартів для освітян – одне з пріоритетних

 

         Днями у деяких засобах масової інформації зявилися повідомлення з посиланням на Профспілку працівників освіти і науки України стосовно «ревізії зарплат освітян у бік зниження».

Детальнiше »
8 вересня 2020
Обережно – гриби можуть бути небезпечними

 

      Гриби – це смачно й корисно, адже вони містять білки, небагато жирів і вітамінів. Однак щороку під час грибного сезону часто трапляються випадки отруєння грибами.

Детальнiше »
8 вересня 2020
Представників малого і середнього бізнесу відзначено обласними нагородами

 

                Серед них – підприємці Млинівщини.

Детальнiше »
7 вересня 2020
Під час робочого візиту в район голова ОДА відвідав будівництво НВК в с. Борбин

 

 

         Даний об’єкт – соціально важливий, адже народжуваність в Борбині  – найвища в районі.

Детальнiше »

Усього: 3391
Сторінка:  1  |  2  |  3  |  4  |  5  |  6  |  7  |  8  |  9  |  10  |  11  >>
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....