На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Розпорядження №69


 


 
 

УКРАЇНА
 

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

            01 березня 2018року                                   № 69

 

Про надання в оренду невитребуваних

земельних часток (паїв)

 

Розглянувши   клопотання   товариства з обмеженою відповідальністю «Хавест-агро»  від 16.02.2018 № 59,  товариства з обмеженою відповідальністю «Алекмір» від 16.02.2018 № 10, сільськогосподарського  приватного підприємства   «Загатенці-Сервіс»  від 07.02.2018 № 12,   керуючись статтями 17, 124 Земельного кодексу України, розділом ІХ Закону України «Про оренду землі», статтею 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)», статтею 13 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»,  рішенням  Рівненської  обласної  ради  від 18  грудня  2009 року  № 1437 «Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини»:

                   1. Надати  товариству з обмеженою відповідальністю «Хавест-агро»,  товариству з обмеженою відповідальністю «Алекмір», сільськогосподарському   приватному підприємству «Загатенці-Сервіс» в оренду терміном на 11 місяців земельні ділянки під проектними  польовими  дорогами  для ведення    сільськогосподарського  виробництва  згідно з додатком.

         Земельні ділянки розташовані за межами населених пунктів   Підлозцівської сільської ради.

          2. Товариству з обмеженою відповідальністю «Хавест-агро»,  товариству з обмеженою відповідальністю «Алекмір», сільськогосподарському   приватному підприємству «Загатенці-Сервіс»  приступити до     використання земельних ділянок після укладання договорів оренди   з райдержадміністрацією.

  3 Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого  заступника  голови   райдержадміністрації    Л.Мельнишина.

 

 

        Голова адміністрації                                                                       П.Рухер
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....