На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Розпорядження №80


УКРАЇНА
 

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

від 14 березня 2018 року                                                        № 80

 

Про Програму розвитку дорожнього

господарства Млинівського району

на 2018 рік

         На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 11 грудня 2017 року № 744 „Про передачу автомобільних доріг загального користування місцевого значення до сфери управління Рівненської обласної державної адміністрації” та  розпорядження голови облдержадміністрації від 26 грудня 2018 року № 124 „Про Програму розвитку дорожнього господарства Рівненської області на 2018 рік” на підставі Бюджетного кодексу України, відповідно до статті 13, пункту 8 статті 20  Закону України „Про місцеві державні адміністрації”,  Законів України  „Про автомобільні дороги”,   „Про джерела фінансування дорожнього господарства України”, з метою покращення стану доріг в районі, забезпечення ефективного функціонування та розвитку дорожньої мережі, покращення транспортної доступності віддалених населених пунктів до районного та обласного центрів, в тому числі в контексті створення опорних шкіл в регіоні:

         1. Схвалити Програму розвитку дорожнього господарства Млинівського        району на 2018 рік (далі – Програма), що додається.

    

         2. Відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства  райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

 

         3. Рекомендувати сільським, селищній раді розробити відповідні Програми розвитку дорожнього господарства Млинівського району на 2018 рік.

 

         4. Контроль   за   виконанням   розпорядження  покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

В.о. голови  адміністрації                                                           Л.Мельнишин
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....