На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
Розпорядження №87


УКРАЇНА
 
 

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

21 березня 2018  року                                                               87

 

 Про Програму розвитку малого і

 середнього підприємництва у

 Млинівському районі на 2018-2020 роки

 

         На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 15 лютого 2018 року № 103 ,,Про Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Рівненській області на 2018-2020 роки”, відповідно до  Законів України ,,Про місцеві державні адміністрації”, „Про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні”, ,,Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”,  „Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності”, „Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності”, Указу Президента України від 12 січня 2015 року   № 5/2015 „Про Стратегію сталого розвитку „Україна – 2020”, постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 „Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року”, розпорядження Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 504-р „Про схвалення Стратегії розвитку малого і середнього підприємництва в Україні на період до 2020 року”, з метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва та використання його потенціалу для вирішення соціально-економічних проблем району:

 

         1. Схвалити  Програму розвитку малого і середнього підприємництва у Млинівському районі на 2018-2020 роки (далі – Програма), що додається.

 

         2. Управлінню агропромислового та  економічного розвитку, інфраструктури і торгівлі  райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

 

3. Фінансовому управлінню райдержадміністрації передбачати в районному бюджеті кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

 

         4. Структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам  міністерств  та  інших  центральних  органів  виконавчої влади, органам місцевого самоврядування забезпечити безумовне виконання Програми після її затвердження на сесії районної ради.

 

         5.  Рекомендувати органам місцевого самоврядування розробити відповідні  програми  розвитку малого і середнього підприємництва на 2018-2020 роки.

 

         6. Виконавцям       про       хід        реалізації      Програми      інформувати райдержадміністрацію  щокварталу  до 5 числа місяця, наступного за звітним періодом.

 

7. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації  Мельнишина  Л.В.

 

 

Голова адміністрації                                                            П.Рухер

 

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦ
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....