На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
104


УКРАЇНА
 

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

від 17 травня  2019 року                                                          № 104

 

Про організацію літнього оздоровлення

та відпочинку дітей у 2019 році

 

 

На виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 18.04.2019 № 338 «Про організацію літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році», статей 22, 23, 41, 42 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 04.04.2018 № 241  «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, в дитячих центрах «Артек» і «Молода гвардія»,

Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2022 року, схваленої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 02.04.2018 № 103, із змінами та затвердженої рішенням районної  ради від 15.05.2018 року № 355, із змінами,  з метою створення належних умов для відпочинку та оздоровлення дітей району:

 

 1.  Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації:

 1) посилити контроль за раціональним використанням бюджетних коштів, виділених для оздоровлення та відпочинку дітей;

2)   забезпечити організацію направлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, дітей з особливими фізичними та психічними потребами, які не можуть перебувати в закладах оздоровлення та відпочинку самостійно, потребують індивідуального догляду та створення спеціальних умов, на оздоровлення за путівками, придбаними за кошти обласного та районного бюджетів;

3) здійснювати підбір та направлення на оздоровлення до державних підприємств «Український дитячий центр «Молода гвардія» та «Міжнародний дитячий центр «Артек»  дітей пільгових категорій, які потребують оздоровлення та відпочинку у цих закладах.

 

 

2.  Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити персональну відповідальність керівників і працівників навчальних закладів, де функціонуватимуть табори відпочинку з денним перебуванням, за охорону життя і здоров’я дітей,  дотримання санітарних, протипожежних правил, порядку проведення екскурсій, походів, купання дітей у водоймі.

 

3.  Відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, відділу культури і туризму районної державної адміністрації забезпечити:

1) проведення впродовж літа для дітей та молоді тематичних культурно-виховних заходів (конкурсів, вікторин, театральних, концертних дійств) з виховання у дітей почуття національної свідомості, патріотизму, популяризації європейських демократичних цінностей та відродження національних традицій, сприяння  розвитку здібностей у дітей;

2) проведення фізкультурно-спортивних заходів, заходів  по  відзначенню дат державного та національного календаря, відвідування дітьми театрів, музеїв, закладів культури і мистецтва.

 

4. Службі у справах дітей районної державної адміністрації провести рейди для виявлення безпритульних дітей і влаштування їх у соціальні заклади для дітей.

 

5. Млинівській центральній районній лікарні забезпечити всіх дітей, які направляються в заклади оздоровлення та відпочинку, безкоштовним медичним оглядом та відповідною медичною документацією.

      

6. Управлінню Держпродспоживслужби в Млинівському районі посилити державний нагляд за дотриманням вимог санітарного законодавства у закладах відпочинку з денним перебуванням.

 

7. Управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділу організаційної роботи, інформаційного забезпечення та комунікацій з громадськістю апарату районної державної адміністрації забезпечити висвітлення в засобах масової інформації та веб-ресурсах заходів з підготовки та  проведення літньої оздоровчої кампанії.

 

8. Виконавцям подавати інформацію до 05 жовтня 2019 року  районній державній адміністрації у паперовому варіанті та на електронну адресу: mlin-vm@ukr.net.

 

 9. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

В.о.голови адміністрації                                                        Л.МЕЛЬНИШИН

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....