На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
105


УКРАЇНА
 

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

17 травня  2019 року                                                                                № 105

 

 

 

Про проведення інвентаризації

радіоактивних відходів

 

 На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 25.04.201  № 405 «Про проведення інвентаризації радіоактивних відходів»,  статті 14 Закону України «Про поводження з радіоактивними відходами», Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних відходів                 (НП 306.5.04/2.059-2002), затвердженого наказом Державного комітету ядерного регулювання України від 11 лютого 2003 року № 27,зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25 лютого 2003 року за № 160/7481, з метою виявлення радіоактивних відходів на території району, здійснення контролю за їх обліком, переміщенням, накопиченням і своєчасною передачею спеціалізованим підприємствам з поводження з радіоактивними відходами:

 

          1. Затвердити склад районної комісії з проведення інвентаризації радіоактивних відходів (далі – районна інвентаризаційна комісія) згідно з додатком. 

 

2. Рекомендувати підприємствам,  установам, організаціям в яких є радіоактивні відходи утворити інвентаризаційні комісії.

         

         3. Районній комісії з проведення інвентаризації радіоактивних відходів:

         1) забезпечити координацію та контроль за роботою інвентаризаційних комісій на підприємствах, в установах та організаціях, а також оперативне вжиття заходів щодо усунення виявлених у ході інвентаризації недоліків;

         2) інвентаризацію радіоактивних відходів на підприємствах, в установах і організаціях та медичних закладах провести протягом травня-серпня поточного року відповідно до Порядку проведення державної інвентаризації радіоактивних   відходів   (НП 306.5.04/2.059-2002),   затвердженого наказом Держкомітету ядерного регулювання України від 11.02.2003 № 27, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 25.02.2003 № 160/7481. При виконанні вищезазначеного Порядку врахувати закриті джерела іонізуючого випромінювання, що не експлуатуються та плануються до переведення до категорії радіоактивних відходів.

         3) узагальнені дані інвентаризації радіоактивних відходів до 20 вересня 2019 року подати в райдержадміністрацію та обласній інвентаризаційній комісії через управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення облдержадміністрації.

                                                    

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

В.о.голови  адміністрації                                          Л.МЕЛЬНИШИН
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....