На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
109 дод


                                                      Додаток  

                                                                                         до розпорядження голови                                                                                                                                        

                                                                                  облдержадміністрації

                                                                                    ___________№______           

                                                

 

Районна  програма поліпшення стану безпеки,

гігієни праці та виробничого середовища на 2019 - 2023 роки

 

Загальна частина

 

Розроблення Районної програми поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища на 2019 - 2023 роки (далі - Програма) зумовлено необхідністю посилення державного регулювання у сфері охорони праці  та координації дій центральних і місцевих органів виконавчої влади.

Законодавчою основою для розроблення Програми є Закон України  "Про охорону праці".

Реалізацію заходів Програми буде спрямовано на поліпшення економічного стану в районі, зниження ризику виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій на виробництві, що сприятиме зменшенню видатків з державного бюджету на їх ліквідацію та відшкодування шкоди потерпілим на виробництві. І в кінцевому результаті - спрямовано  на збереження та оздоровлення трудового потенціалу, збереження  й підвищення працездатності та функціональних можливостей працівників.

      Організацію виконання Програми в межах повноважень здійснює  управління праці та  соціального захисту населення райдержадміністрації спільно   з територіальними органами міністерств інших центральних органів виконавчої влади, виконавчими комітетами сільських рад та у взаємодії  з об’єднанням роботодавців, профспілок, підприємствами, установами та організаціями району.

 

Мета та основні завдання Програми

 

Метою Програми є комплексне розв’язання проблем у сфері охорони праці, формування сучасного безпечного та здорового виробничого середовища, мінімізація ризиків виробничого травматизму, професійних захворювань і аварій на виробництві, що сприятиме сталому економічному розвитку та соціальній спрямованості, збереженню і розвитку трудового потенціалу.

Основними завданнями Програми є:

забезпечення дотримання суб’єктами господарювання нормативно-правових актів з питань охорони праці;

налагодження дієвого контролю за охороною праці на всіх організаційних рівнях;

 

 забезпечення функціонування системи управління охороною праці  на кожному підприємстві, в установі та організації;

приведення до нормативних рівнів (обмеження впливу) шкідливих і небезпечних факторів на робочих місцях шляхом впровадження новітніх безпечних технологій, нових видів засобів індивідуального та колективного захисту;

зниження виробничих ризиків, безпеки виробничих об’єктів, устаткування та запобігання аваріям на об’єктах підвищеної небезпеки;

удосконалення системи навчання з охорони праці, в тому числі запровадження дистанційного навчання, з використанням комп’ютерних банків даних та нових інформаційних технологій.

Виконання зазначених завдань сприятиме поліпшенню стану охорони праці, його контрольованості та прогнозованості, зменшенню кількості аварій, нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань.

 

Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання Програми дасть змогу вирішити проблеми в сфері охорони праці, зокрема дозволить скоротити соціальні та економічні втрати  від негативних наслідків виробничого травматизму, професійної захворюваності та аварійності на виробництві і сприятиме сталому зростанню економіки області.

Ефективність виконання Програми буде забезпечуватися шляхом оптимізації матеріально-технічних, фінансових, трудових витрат, спрямованих на поліпшення стану безпеки, гігієни праці та виробничого середовища   для забезпечення реалізації конституційного права громадян на належні, безпечні та здорові умови праці, збереження та розвиток трудового потенціалу району.

 

Обсяги та джерела фінансування

 

Виконання Програми передбачається здійснювати за рахунок коштів Млинівського  відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Рівненській області( за згодою), Управління Держпраці у Рівненській області (за згодою), у межах наявних коштів місцевих бюджетів, коштів підприємств, установ, організацій, інших джерел, не заборонених законодавством.

 

 

 

В.о. начальника управління праці та соціального

захисту населення райдержадміністрації                                       І. КРАВЕЦЬ  
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....