На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 липня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@rv.gov.ua

і
116


УКРАЇНА

МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

від 29 травня 2019 року                                                                            №  116

 

Про  підсумки   роботи  галузей

господарського комплексу району

за   І квартал 2019 року

 

          Впродовж січня-березня 2019 року промисловими підприємствами району реалізовано продукції   в  діючих  цінах   на  суму  46.5 млн.грн.

          У І кварталі  2019 року  в порівнянні з відповідним періодом 2018 року  нарощено виробництво  субпродуктів харчових ВРХ та свиней на 75 відс., макаронних виробів  - на  53.3 відс., кормів для сільськогосподарських тварин і свійської птиці - на 0.7 відсотка.

          По підприємствах сільського  господарства     зросло    виробництво    м'яса - на  16.2 відсотка.

          Протягом  І кварталу 2018 року мережа підприємств торгівлі зросла на       1 одиницю.  

 У порівнянні  з 01.01.2019   кількість фізичних осіб-підприємців збільшилась  на 8 осіб.

           У І кварталі 2019 року у порівнянні з відповідним періодом 2018 року надходження до зведеного бюджету збільшились  на  20.5 відс., до державного бюджету  - на  33.7 відс., по  єдиному соціальному внеску   -  на  34.1 відсотка                    

          Станом  на  01.04.2019  заборгованість  із виплати заробітної   плати   по    економічно   активних   підприємствах   району  відсутня.

                                                     

Разом з тим,  обсяг реалізації промислової продукції у порівнянні із       І кварталом 2018 року зменшився на 12.1 відсотка.

В натуральному виразі  скорочено  виробництво борошна на 83.4 відс.,   виробів з пласмас - на 39.8 відс.,  електроенергії - на 16.9 відс., ковбасних  виробів  - на 8.9 відс.  Не вироблялась  цегла  будівельна.

          Агроформуваннями району у порівнянні з І кварталом 2018 року зменшено виробництво молока  на  9 відс.,  скорочено   поголів’я  поголів’я     великої   рогатої   худоби  на  3 відс, в тому числі корів - на 12.4 відс.,    свиней -  на  11.5 відс.    та  птиці  на   0.9 відсотка

                                                                        

         Враховуючи     підсумки     роботи  господарського  комплексу  району за І квартал 2019 року, розглянуті на засіданні колегії райдержадміністрації, та на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 26.04.2019 № 412  ,,Про підсумки роботи галузей господарського комплексу області та виконання місцевих бюджетів за І квартал  2019 року”, керуючись  повноваженнями, передбаченими статтею 119 Конституції України та  Законом України ,,Про місцеві державні адміністрації”:

 

1. Управлінню   агропромислового  та економічного розвитку, інфраструктури  і торгівлі райдержадміністрації:

1)   вжити організаційних та інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо залучення коштів, передбачених Державним бюджетом України на 2019 рік для підтримки сільськогосподарських виробників, забезпечити надання практичної допомоги щодо підготовки відповідних документів;

2)  сприяти створенню в районі виробничих потужностей для зберігання сільськогосподарської продукції;

3)  вжити організаційних заходів щодо своєчасного проведення сільськогосподарськими товаровиробниками в повному обсязі комплексу весняно-польових робіт.

  2. Фінансовому управлінню райдержадміністрації, рекомендувати Млинівському відділенню Дубенської обєднаної  державної податкової                                                                   інспекції  Головного управління ДФС у Рівненській області забезпечити постійний контроль за виконанням планів власних доходів до місцевих бюджетів, затверджених на 2019 рік;

  3. Рекомендувати Млинівському відділенню Дубенської об’єднаної  державної податкової інспекції  Головного управління ДФС у Рівненській області:

  1) вжити невідкладних заходів щодо скорочення боргу до зведеного бюджету району та зі сплати єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

  2)  активізувати діяльність районної  робочої групи  утвореної відповідно до розпорядження голови райдержадміністрації від 09 червня 2015 року № 130 «Про районну  робочу групу для вжиття заходів із виявлення та залучення до  сплати до місцевих бюджетів платників акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів, які здійснюють діяльність на території району» (зі змінами), щодо сплати до   місцевих бюджетів акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

           4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації спільно з керівниками    бюджетних    установ    вжити    заходів   щодо    безумовного виконання статті 77 Бюджетного кодексу України в частині першочергового врахування потреби в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ, проведення розрахунків за комунальні послуги, енергоносії та не допускати кредиторської заборгованості.

 5. Структурним підрозділам райдержадміністрації забезпечити ефективну співпрацю із об’єднаними територіальними громадами щодо реалізації на їх території державної політики у сфері економічного та соціального розвитку, ефективного використання природних, трудових та фінансових ресурсів, а також щодо надання адміністративних послуг на всій території  району, передусім послуг соціального характеру.                                                   

            6. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію щокварталу  до 20 числа місяця, наступного за звітним.

 

   7. Контроль за виконанням розпорядження покласти  на  першого заступника голови райдержадміністрації  Мельнишина Л.В.

 

 

 

Голова  адміністрації                                                                         П.РУХЕР
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....