На головну

Нормативна база                              Мапа сайту

 
 червня 2020 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
і

                                  МЛИНІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЇ

                            

             35100 смт Млинів, вул. Народна, 1,  тел.факс (03659)6-45-85, e-mail: mlunrda@ukr.net

і
Новини
5 червня 2020

 

        У заклади охорони здоров'я Рівненщини надходять засоби індивідуального захисту. Цього разу гуманітарна допомога надійшла від Центру громадського здоров’я та державного підприємства «Укрвакцина».


Детальнiше »
5 червня 2020

 

      Кошти  обласного  бюджету  надаються  фізичним  особам, які  утримують  3 і більше  ідентифікованих  та  зареєстрованих  у  відповідному  порядку  корів,  для  часткового  відшкодування  вартості  придбаних  установок  індивідуального  доїння,  в  розмірі  70  відсотків  вартості  , але  не  більше  7 тисяч  гривень  за  одну  установку.


Детальнiше »
5 червня 2020

 

           Держдотація  за  бджолосім’ї   надається   на  безповоротній основі  фізичним  особам  та суб’єктам  господарювання  які  є  власниками  бджолосімей,   за  наявні  в  поточному  році  від  10  до  300  бджолосімей  у  розмірі  200  гривень  за  бджолосім’ю.


Детальнiше »
5 червня 2020

 

        Станом на ранок 5 червня на Млинівщині нових випадків захворювання на COVID-19 не зареєстровано. За період пандемії у Млинівському районі зафіксовано 6 випадків захворювання на коронавірус, усі жителі району - одужали! Далі – про область.


Детальнiше »
4 червня 2020

 

         Весняний призов 2020 року триватиме упродовж травня-липня.


Детальнiше »
4 червня 2020

 

Перевезення пасажирів громадським міським, приміським, міжміським транспортом (окрім метрополітену) та на міжобласних і міжнародних маршрутах повинно здійснюватися з урахуванням цих рекомендацій, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19).


Детальнiше »
3 червня 2020

       Період перебування у відпустці без збереження заробітної плати вважається невідпрацьованим з поважних причин та виключається з розрахункового періоду при визначенні суми матеріального забезпечення від Фонду соціального страхування України.


Детальнiше »
3 червня 2020

       Фізичні особи-підприємці і самозайняті особи, які тимчасово звільнені від сплати ЄСВ з метою їх підтримки на період дії протиепідемічних заходів, а також частково безробітні продовжують вважатись застрахованими у Фонді соціального страхування України особами.


Детальнiше »
2 червня 2020

 

 Із наближенням спекотних сонячних днів настає початок купального сезону. Більшість людей асоціюють свій відпочинок саме з відпочинком поблизу водойм. Там відмінно можна поплавати, позасмагати, та й просто розслабитися. Але чи варто повністю розслаблятися, перебуваючи поблизу біля водойми?


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

 

 
 
 
 
 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Безкоштовна гаряча лінія ГО «Донбас SОS»

Майбутня професія - ЗАХИСНИК ВІТЧИЗНИ

Млинівський районний військовий комісаріат проводить відбір кандидатів на навчання у вищих військових навчальних закладах (ВВНЗ)....

ДО  УВАГИ  ГРОМАДЯН, ЮРИДИЧНИХ ОСІБ ТА ФІЗИЧНИХ ОСІБ-ПІДПРИЄМЦІВ !

 

Центр надання адміністративних послуг  перенесено у приміщення райдержадміні-страції за адресою: вул.Народна, буд.1, 1-й поверх, кабінет №112.

 

Контактний телефон/факс: (03659) 6-39-66

Адреса електронної скриньки: mlun_cnap@ukr.net