РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на вебсторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 жовтня 2021 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

15 вересня 2021
У стінах Рівненської райдержадміністрації відбулася координаційно-консультативна рада

Сьогодні, у великій залі Рівненської районної ради відбулося засідання координаційно-коснультативної ради з питань місцевого самоврядування при голові Рівненської районної ради восьмого скликання.

Засідання пройшло під головуванням голови Рівненської районної ради Василя Тимощука та за участі голови Рівненської районної державної адміністрації Олександра Коваля,голови Рівненської обласної ради Сергія Кондрачука, начальника управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації Михайла Коржевського, начальника управління розвитку медичної допомоги Департаменту ЦЗ та ОЗ населення РОДА Олени Гандзюк, першого заступника голови райдержадміністрації Володимира Леонова, заступників голови райдержадміністрації Юрія Козачека та Олександра Нестерука.

У засіданні координаційно-коснультативної ради прийняли участь голови та представники територіальних громад Рівненського району. Метою проведення координаційно-консультативної ради було створення платформи для вирішення проблемних питань, які виникають між об’єднаними територіальними громадами, районною радою, райдержадміністрацією тощо.

Голова райдержадміністрації Олександр Коваль підняв питання щодо необхідності вакцинації населення Рівненського району: "Всі заходи, які будуть відбуватися в системі освіти, можуть проходити лише за участі вакцинованих людей,

у разі запровадження «жовтої», «помаранчевої» або «червоної» зон, офлайн-навчання у навчальному закладі можливе лише за умови вакцинації від 80% його персоналу. Ми закликаємо всіх голів ОТГ, директорів шкіл, вчителів відповідально поставитися до вакцинації і дати змогу дітям відвідувати школи, батькам ходити на роботу, а економіці розвиватися!"

Невдовзі влада планує запровадити «жовту» зону на всій території країни. Це вплине, насамперед, на роботу закладів освіти.

Михайло Коржевський наголосив: "Це вже вдруге навчальний рік починається в умовах епідемії COVID-19. І батьки, і вчителі з острахом чекають, чи не доведеться знову закривати школи і повертатися до дистанційного навчання. Минулорічне закриття шкіл безперечно призвело до погіршення результатів навчання!"

"Динаміка останніх двох тижнів йде до стійкого збільшення виявлених хворих на ковід. Як наслідок, збільшується кількість зайнятих «ковідних» ліжок. Якщо порівнювати з початком року, можливо ці цифри не такі страшні, але ми розуміємо, що ситуація погіршується." - зазначила Олена Гандзюк.

Координаційно-консультативна рада відбулася у діловій атмосфері, шляхом конструктивного діалогу та вивчення проблематики, з якими стикаються новостворені органи місцевого самоврядування.

 

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про проведення щорічного

обласного конкурсу проектів розвитку

територіальних громад Рівненської області на 2021 рік

 

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!