РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на вебсторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 квітня 2024 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини

21 жовтня 2021
На Рівненщині функціонує унікальний пілотний проєкт «Соціальне менеджерство в громадах».

Проєкт, який передбачає, що у територіальних громадах будуть працювати так звані «соціальні менеджери» для роботи із ветеранами.

Перспективи навчання менеджерів  у Рівненській районній державній адміністрації обговорили: заступник голови Рівненської райдержадміністрації Юрій Козачек, начальник відділу пільг та персоніфікованого обліку управління соціального захисту населення райдержадміністрації Оксана Полелюк, автор та координатор пілотного проєкту мережі соціальних працівників-фахівців з соціальної адаптації учасників АТО, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих Ольга Яковлєва та представники територіальних громад Рівненського району. 

 Зокрема, обговорили питання щодо соціального захисту учасників АТО/ООС, інших категорій учасників бойових дій в умовах реформування органів  місцевого самоврядування, про особливості надання соціальних послуг у громадах, а саме виділення землі, отримання різного роду пільг, вже згодом – оздоровлення, лікування, реабілітація. 

 Довідково: соціальний менеджер – це фахівець, який знатиме усі проблемні питання ветеранів, учасників добровольчих батальйонів, членів їх сімей та родин загиблих воїнів, допомагає, супроводжує та комунікує для розв'язання цих проблем.

Юрій Козачек наголосив: "У кожній громаді працюватиме фахівець, який допоможе військовим з маленьких сіл, віддалених громад отримати усю необхідну інформацію щодо реалізації в районі програм підтримки учасників АТО, їхніх родин, героїв Небесної Сотні тощо. "

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про проведення щорічного

обласного конкурсу проектів розвитку

територіальних громад Рівненської області на 2021 рік

 

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!