РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на вебсторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2022 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Звіт відділу містобудування, архітектури та будівництва


Звіт

про виконання роботи відділу містобудування, архітектури та

будівництва райдержадміністрації за 2018 рік

 

         Протягом 2018 року у відділі проведено наступну роботу:

1.      Оперативні наради відділу з метою вирішення поточних питань щодо діяльності відділу, планування роботи відділу, аналізу виконання планів, ознайомлення працівників відділу з розпорядчими документами.

2.      Підготовка інформацій в облдержадміністрацію, департамент і управління з виконання розпоряджень, доручень, листів голови ОДА та його заступників.

3.      Надання з виїздом на місце практичних та методичних консультацій виконавчим органам селищних та сільських рад щодо розміщення будівництва об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розроблення та корегування генеральних планів та прийняття рішень про розширення існуючих меж населених пунктів.

4.      Аналіз та розгляд звернень громадян, інших суб’єктів містобудування з метою виконання Закону України “Про звернення громадян”. За 2018 рік у відділ надійшло 50 звернень (з них: 19 – РДА, 8 – ОДА, 5 – УГЛ, 5 – безпосередньо до відділу). Загалом це питання що стосуються: будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд благоустрою, порушення правил добросусідства, пільгового кредитування, поліпшення житлових умов, земельні питання, електрифікації новозабудованого масиву, забезпечення водопостачання, тощо

5.      Надання забудовникам необхідної документації на будівництво та реконструкцію індивідуальних житлових будинків і господарських будівель у населених пунктах на території району, погодження проектів благоустрою і забудови земельних ділянок, житлових будинків, господарських будівель.

6.      Відділом містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації за 2018 рік надано 776 адміністративні послуги, з яких:

-             видано будівельних паспортів забудови земельних ділянок – 698;

-             видано містобудівних умов та обмежень для проектування об’єкта будівництва – 73;

-             видано паспортів прив’язки тимчасової споруди (стаціонарної тимчасової споруди) – 5.

Підготовлено висновків до проектів землеустрою – 1333.

За підсумками роботи в галузі містобудування та архітектури в Рівненській області, станом на І півріччя 2018 року відділ містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації відзначено Департаментом з питань будівництва та архітектури Рівненської облдержадміністрації як такий, де на належному рівні проводиться робота щодо забезпечення населених пунктів і територій містобудівною документацією та вихідними даними для проектування та зайняв лідируючу позицію за результатами роботи серед відповідних уповноважених органів містобудування та архітектури в області.

Станом на 01.11.2018 розроблено та затверджено 50 генеральних планів та 48 планів зонування території населених пунктів району. На різних стадіях розроблення знаходяться генеральні плани щодо 19 населених пунктів – від виконання топографо-геодезичної зйомки до розроблення та затвердження в установленому законодавством порядку.

Проблемним питанням в галузі є відсутність планів зонування населених пунктів району. Згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», яка вступила в силу з 01.01.2015 без наявності плану зонування неможливо виконувати цілий ряд робіт. З 97 населених пунктів плани зонування мають лише 48.

Порівняльна характеристика темпів розроблення генеральних планів 2015, 2016, 2017 та 2018 років не може не радувати. 2015 року було затверджено 11 генпланів, 2016 рік - 8 видів такої містобудівної документації, 2017 рік - 2 генеральних плани та плани зонувань території населених пунктів, у 2018 році - затверджено 13 генеральних планів та планів зонування територій населених пунктів району та на стадії затвердження знаходиться – 1.

 

 

Звіт

про виконання роботи відділу містобудування, архітектури та будівництва за

2017 рік

 

Протягом 2017 року у відділі проведено наступну роботу:

Оперативні наради відділу з метою вирішення поточних питань щодо діяльності відділу, планування роботи відділу, аналізу виконання планів, ознайомлення працівників відділу з розпорядчими документами.

 Підготовка інформацій в облдержадміністрацію, департамент і управління з виконання розпоряджень, доручень, листів голови ОДА та його заступників.

 Надання з виїздом на місце практичних та методичних консультацій виконавчим органам селищних та сільських рад щодо розміщення будівництва об’єктів, створення інженерно-транспортної інфраструктури, розроблення та корегування генеральних планів та прийняття рішень про розширення існуючих меж населених пунктів.

 Аналіз та розгляд звернень громадян, інших суб’єктів містобудування з метою виконання Закону України “Про звернення громадян”. За 2017 рік у відділ надійшло 50 звернень (з них: 1 - кабінет Міністрів України, 23 - РДА, 5 - ОДА, 9 - УГЛ, 13 - безпосередньо до відділу). Загалом це питання що стосуються: будівництва житлового будинку, господарських будівель та споруд благоустрою, порушення правил добросусідства, пільгового кредитування, поліпшення житлових умов, земельні питання, електрифікації новозабудованого масиву, забезпечення водопостачання, тощо.

 Надання забудовникам необхідної документації на будівництво та реконструкцію індивідуальних житлових будинків і господарських будівель у населених пунктах на території району, погодження проектів благоустрою і забудови земельних ділянок, житлових будинків, господарських будівель.

 Відділом містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації за 2017 рік надано 676 адміністративні послуги, з яких:

- видано будівельних паспортів забудови земельних ділянок - 617;

- видано містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок -

- видано паспортів прив’язки тимчасової споруди (стаціонарної тимчасової споруди) - 6.

Підготовлено висновків до проектів землеустрою - 1238.

 Ведення обліку забезпеченості містобудівною документацією населених пунктів району, внесення пропозицій відповідним радам про необхідність розроблення нової та внесення змін до існуючої містобудівної документації: генеральних планів населених пунктів, детальних планів територій та іншої містобудівної документації. Станом на 29 грудня 2017 року на стадії затвердження знаходиться генеральні плани сіл Хотин, Ходоси, Зозів Шпанівської сільської ради, сіл Забороль, Боянівка Заборольської сільської ради, сіл Радухівка, Сухівці, Новостав-Дальній, Новожуків Радухівської сільської ради.

Знаходяться на стадії виконання топогеодезичної зйомки та розроблення генеральні плани сіл Малий Житин, Бармаки Великожитинської сільської ради; сіл Котів, Шубків Шубківської сільської ради; села Свяття, Волошки Олександрійської сільської ради; сіл Порозово, Тайкури Тайкурської сільської ради.

Продовжуються роботи по розробленню та затвердженню нових генеральних планів; села Верхівськ Верхівської сільської ради; селища Клевань Клеванської селищної ради; села Малий Шпаків Малошпаківської сільської ради; сіл Кустин, Решуцьк, Сергіївка Кустинської сільської ради; сіл Понебель, Караєвичі, Рубче, Метків Городоцької сільської ради; села Дібрівка Грушвицької сільської ради; села Нова Любомирка Олександрійської сільської ради; села Загороща Корнинської сільської ради..

 Аналіз планувальної документації.

Відділ містобудування, архітектури та будівництва райдержадміністрації повідомляє, що заплановані заходи на 2017 рік виконані, розроблені заходи на 2018 рік.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про проведення щорічного

обласного конкурсу проектів розвитку

територіальних громад Рівненської області на 2021 рік

 

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!