РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на вебсторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2024 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Розпорядження №2 від 03.01.2019


УКРАЇНА

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

03 січня 2019  року                                                      № 2

 

 

Про районну програму компенсації

пільгових перевезень окремих

категорій громадян залізничним

транспортом приміського сполучення

на 2019  рік 

 

Відповідно до Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, “Про залізничний транспорт”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про охорону дитинства”, постанов Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354 “Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування” та від 16 серпня 1994 року № 555 “Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року № 354”:

 

1. Схвалити районну програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення на 2019  рік (далі - Програма), що додається.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації подати Програму районній раді на затвердження в установленому порядку.

3. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 29 січня 2018 року № 39 «Про районну програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення на 2018  рік».

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Подоліна С.В.

 

 

Голова адміністрації                                              В. ПИЛИПЧУК

 

 

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

03.01.2019 № 2

 

 

РАЙОННА ПРОГРАМА

компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення на 2019 рік

 

1. Загальна характеристика Програми

 

Районна Програма пільгових перевезень окремих категорій громадян Рівненського району на залізничному транспорті приміського сполучення на 2019 рік (далі – Програма) направлена на організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення та забезпечення компенсаційних виплат Рівненській дирекції  залізничних перевезень регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” за перевезення окремих категорій громадян.

Програму розроблено відповідно до Бюджетного Кодексу України, Законів України “Про залізничний транспорт”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціальних гарантій”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про охорону дитинства” та постанови Кабінету Міністрів України  від 17 травня 1993 року № 354 “Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування” та від 16 серпня 1994 року № 555 “Про поширення чинності постанови Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року №354”.

 

 2. Мета Програми

         Метою Програми є забезпечення реалізації прав окремих категорій громадян на пільговий проїзд на залізничному транспорті приміського сполучення та здійснення компенсаційних виплат  Рівненській дирекції  залізничних перевезень регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” за перевезення окремих пільгових категорій громадян в Рівненському районі за рахунок коштів місцевого бюджету.

 

3. Ресурсне забезпечення Програми

         Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету в межах видатків затверджених на 2019 рік.

         Головним розпорядником коштів з фінансування Програми визначити управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

         Обсяги фінансування на виконання Програми визначені у додатку до Програми.

 

4. Механізм реалізації програми

         Проведення компенсаційних виплат за проїзд окремих категорій громадян залізничним транспортом здійснюється відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2009 року №1359 “Про затвердження Порядку розрахунку обсягів компенсаційних виплат за пільгові перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян”.

         Пільги на проїзд надаються пільговикам району на підставі посвідчення, що підтверджує правовий статус пасажира-пільговика.

         Компенсація пільгових перевезень окремих категорій громадян  Рівненській дирекції  залізничних перевезень регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” здійснюється на підставі укладеного підприємством – перевізником трьохстороннього договору з  райдержадміністрацією та головним розпорядником коштів управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації.

         Для отримання компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян Рівненській дирекції  залізничних перевезень регіональної філії “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” необхідно щомісячно до 10 числа місяця, наступного за звітним, надавати до управління соціального захисту населення райдержадміністрації рахунок на суму, яка підлягає компенсації, та облікові форми про недоотримані кошти за перевезення залізничним транспортом окремих категорій громадян, витрати на перевезення яких відшкодовуються з місцевих бюджетів.

         Компенсація пільгових перевезень окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення здійснюється згідно з положеннями статті 9 Закону України Про залізничний транспорт та додатком 3 до Програми Перелік окремих категорій громадян, які мають право на пільговий проїзд залізничним транспортом приміського сполучення відповідно до чинного законодавства.

         Відшкодування компенсаційних виплат за пільговий проїзд окремих категорій громадян здійснюється управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації згідно з розрахунками, поданими підприємством-перевізником у межах бюджетних призначень на відповідний рік.

Звіти про пільгові перевезення окремих категорій громадян підписуються та скріплюються печаткою суб’єктом господарювання та подаються до управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

         Щомісяця управління соціального захисту населення  райдержадміністрації та регіональна філія “Львівська залізниця” ПАТ “Укрзалізниця” складають акти у трьох примірниках.

 5. Очікуванні результати Програми

         Реалізація Програми забезпечить організацію пільгового проїзду окремих категорій громадян на залізничному транспорті приміського сполучення.

 

6. Контроль за виконанням Програми

         Контроль за реалізацією Програми здійснюється управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та управлінням економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації.

 

 

Начальник управління

соціального захисту населення

райдержадміністрації                                                      В. МАКСЮТИНСЬКИЙ

 

 

Додаток до Програми

 

 

ПАСПОРТ  

районної  програми компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян залізничним транспортом приміського сполучення

на 2019  рік 

1.

 

Ініціатор розроблення програми

 

Рівненська районна державна адміністрація

2.

Дата номер і назва розпорядчого документа органу виконавчої влади про розроблення програми

Закони України „Про місцеві державні адміністрації”, “Про залізничний транспорт”, “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, “Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні”, “Про статус ветеранів військової служби, ветеранів органів внутрішніх справ, ветеранів Національної поліції і деяких інших осіб та їх соціальний захист”, “Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, “Про охорону дитинства”, постанов Кабінету Міністрів України від 17 травня 1993 року    № 354 “Про безплатний проїзд пенсіонерів на транспорті загального користування”

 

3.

Розробник Програми

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації

4.

Співрозробник Програми

Управління економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації

 

5.

Відповідальні за виконання Програми

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, управління економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації

6.

Учасники Програми

Фінансове управління райдержадміністрації, управління економіки, інфраструктури та інвестиційної діяльності райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад

7.

Термін реалізації Програми

2019  рік

8.

Перелік бюджетів, які беруть участь у реалізації Програми

Місцевий бюджет

9.

Орієнтовний загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми, всього (тис. грн.)

350,00
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про проведення щорічного

обласного конкурсу проектів розвитку

територіальних громад Рівненської області на 2021 рік

 

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!