РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на вебсторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2024 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Розпорядження №72 від 18.02.2019


УКРАЇНА

 

РІВНЕНСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

18 лютого 2019 року                                                 № 72

 

Про передачу функцій щодо організації

оздоровлення та відпочинку дітей

 

 

Відповідно до статей 22, 23, 41, 42 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, статті 7 Закону України „Про оздоровлення та відпочинок дітей”, постанови Кабінету Міністрів України від 04 квітня 2018 року № 241 „Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для організації оздоровлення та відпочинку дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, в дитячих центрах „Артек” і „Молода гвардія”, доручення Прем’єр - міністра України від 06 червня 2018 року № 18688/1/1-18 до листа Міністерства соціальної політики України від 05 травня 2018 року № 8587/0/2-18/37, наказу Міністерства соціальної політики України від 27 червня 2018 року № 938 „Про затвердження Положення про порядок направлення дітей на оздоровлення та відпочинок до державного підприємства України „Міжнародний дитячий центр „Артек” і державного підприємства „Український дитячий центр „Молода гвардія” за рахунок бюджетних коштів”, розпорядження голови облдержадміністрації від 11 лютого 2019 року № 96 „Про передачу функцій щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей”: 

1. Передати від відділу молоді та спорту райдержадміністрації функції щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації.

2. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації забезпечити внесення відповідних змін в установленому порядку до Районної програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на період до 2022 року, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06 квітня 2018 року № 151 та схваленої рішенням Рівненської районної ради від 17 травня 2018 року № 633.

 

3. Начальнику управління соціального захисту населення райдержадміністрації Максютинському В.П., начальнику відділу молоді та спорту райдержадміністрації Бицю В.В. після передачі функцій внести зміни до положень про структурні підрозділи з урахуванням цього розпорядження.

 

4. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських, селищної рад забезпечити виконання повноважень щодо організації оздоровлення та відпочинку дітей згідно з цим розпорядженням.

 

5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Подоліна С.В.

 

Голова адміністрації                                                      В.ПИЛИПЧУК
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про проведення щорічного

обласного конкурсу проектів розвитку

територіальних громад Рівненської області на 2021 рік

 

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!