РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на вебсторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2024 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Розпорядження №66 від 15.02.2019


УКРАЇНА

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

15 лютого  2019 року                                                №66

 

 

Про результати державного

фінансового аудиту виконання

місцевих бюджетів Рівненського району

 

 

Відповідно до статті 115 Бюджетного кодексу України, звіту державного фінансового аудиту виконання місцевих бюджетів Рівненського району за період з 01 січня 2015 року по 30 вересня 2018 року та з метою усунення виявлених порушень фінансово-бюджетної дисципліни, недопущення їх у подальшому:

1.        Затвердити заходи щодо усунення недоліків і порушень, виявлених державним фінансовим аудитом виконання місцевих бюджетів Рівненського району, згідно з додатком.

2. Зобов’язати керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, її апарату, рекомендувати виконавчим комітетам сільських та селищної рад:

детально проаналізувати питання стану додержання фінансово-бюджетної дисципліни з використання бюджетних коштів, вжити відповідних заходів щодо усунення виявлених порушень, забезпечивши ефективне використання бюджетних коштів;

при проведенні засідань, нарад за підсумками виконання місцевих бюджетів за відповідний період розглядати питання стану дотримання соціальних пріоритетів при розподілі фінансових ресурсів органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування з визначенням у рішеннях завдань щодо ефективного їх використання;

посилити стан внутрішнього контролю за управлінням бюджетними коштами, майном комунальної власності та діяльністю комунальних підприємств.

3.        Фінансовому управлінню райдержадміністрації, управлінню Державної казначейської служби України у Рівненському районі забезпечити в установленому чинним законодавством порядку здійснення контролю за дотриманням бюджетного законодавства на кожній стадії бюджетного процесу.

4. Рекомендувати виконавчим комітетам сільських та селищної рад вжити необхідних заходів щодо наповнення бюджетів усіх рівнів та виконання показників їх доходної частини в обсягах, затверджених рішеннями місцевих рад, використання в повному обсязі всіх наявних для цього резервів, у тому числі усунення наявних фактів нераціонального використання комунального майна.

5. Виконавцям про вжиті заходи інформувати фінансове управління райдержадміністрації щоквартально до 15 числа останнього місяця кварталу.

 

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова адміністрації                                                  В. ПИЛИПЧУК
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про проведення щорічного

обласного конкурсу проектів розвитку

територіальних громад Рівненської області на 2021 рік

 

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!