Робота «гарячої лінії» (0800500078) Рівненської облдержадміністрації з метою допомоги сім’ям із АРК, які вимушені тимчасово переселитися у Рівненську область (понеділок - четвер з 09:00 до 18:15, у пятницю - з 09.00 до 17.00).
Для жителів тимчасово окупованої території та районів проведення АТО, які прибули на тимчасове перебування до Рівненщини, «гаряча лінія» Рівненської облдержадміністрації працює цілодобово.
«Гаряча лінія» працює з функцією callback (зворотній зв'язок) та переадресацією дзвінків у позаробочий час на телефон оперативно-рятувальної служби Головного управління ДСНС України у Рівненській області – 101.
Офіційний сайт Рівненського обласного контактного центру