24 серпня 2019
У Млинові вшанували загиблих в АТО земляків
Під час меморіальних заходів біля пам'ятного стенду «Вони відійшли у безсмертя» у Млинові вшанували пам'ять земляків, що загинули на Сході України.
![](https://d.radikal.ru/d18/1908/0b/d7ddee4ddd0f.jpg)
![](https://c.radikal.ru/c31/1908/90/4b82b9884a1e.jpg)
Роман Галас, Максим Ляшук, Юрій Іткалюк, Олексій Кірись, Петро Полицяк, Руслан Кондратюк – ось імена шістьох жителів Млинівщини, які вберегли нам мирне небо. Ціною власного життя… Які недораділи, недолюбили, недожили… У кожного з них своя історія, своя життєва дорога. Та є те, що їх об'єднало. Мужність, сила духу, і любов до України.
![](https://c.radikal.ru/c24/1908/fc/63942ffebdb0.jpg)
Світлої пам"яті...
|