УКРАЇНА
РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
14 січня 2019 року № 15
Про відкриття груп та введення
штатних одиниць до штатного
розпису Обарівського ліцею
Рівненської районної ради
Рівненської області
Відповідно до статей 13, 22 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», наказів Міністерства освіти і науки України від 06 грудня 2010 року № 1205 «Про затвердження Типових штатних нормативів закладів загальної середньої освіти», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 22 грудня 2010 року за № 1308/18603, від 04 листопада 2010 року № 1055 «Про затвердження Типових штатних нормативів дошкільних навчальних закладів», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 листопада 2010 року за № 1157/18452, рішення Рівненської районної ради від 08 червня 2012 року № 648 «Про делегування повноважень районної ради Рівненській районній державній адміністрації», розпорядження Кабінету Міністрів України від 06 грудня 2017 року № 871-р «Про затвердження плану дій на 2017-2019 року поетапного створення додаткових місць у закладах освіти для дітей дошкільного віку», враховуючи подання Обарівського ліцею Рівненської районної ради Рівненської області від 14 січня 2018 року № 6, у зв’язку з виробничою необхідністю та з метою охоплення дітей дошкільного віку дошкільною освітою та забезпечення формування штату:
1. Відділу освіти райдержадміністрації:
1) відкрити з 01 лютого 2019 року дві групи загального розвитку з режимом роботи 10,5 годин в Обарівському ліцеї Рівненської районної ради Рівненської області;
2) ввести з 01 лютого 2019 року до штатного розпису Обарівського ліцею Рівненської районної ради Рівненської області за штатними нормативами такі штатні одиниці:
- вихователь- методист – 0,5;
- сестра медична старша – 0,5;
- завідувач господарства – 1;
- кухар – 0,5;
- підсобний робітник – 0,5;
- кастелянка – 0,25;
- машиніст із прання та ремонту спецодягу (білизни) – 0,5;
- вихователь – 4,1;
- помічник вихователя для дітей віком від 3-х років – 2,3;
- музичний керівник – 0,5;
- інструктор з фізкультури – 0,25;
- керівник гуртка – 0,5;
- практичний психолог – 0,25;
- сторож – 1;
- робітник з комплексного обслуговування й ремонту будівель – 0,25;
- прибиральник службових приміщень – 1;
- двірник – 1;
- слюсар-електромонтер – 0,5.
3) забезпечити фінансування штатних одиниць в межах затвердженого фонду оплати праці.
2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації Подоліна С.В.
Голова адміністрації В.ПИЛИПЧУК