УКРАЇНА
РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
05 лютого 2019 року № 55
Про затвердження проекту землеустрою
щодо відведення земельної ділянки
у разі зміни її цільового призначення
для індивідуального садівництва
товариству з обмеженою відповідальністю
«АГРОВІТАЛ ПЛЮС» на території
Великоомелянської сільської ради
Розглянувши заяву товариства з обмеженою відповідальністю «АГРОВІТАЛ ПЛЮС», проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для індивідуального садівництва за рахунок земель, що належать на праві власності для ведення особистого селянського господарства на території Великоомелянської сільської ради та керуючись статтями 17, 20 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для індивідуального садівництва товариству з обмеженою відповідальністю «АГРОВІТАЛ ПЛЮС» за рахунок земель, що належать на праві власності для ведення особистого селянського господарства на території Великоомелянської сільської ради, відповідно до Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 21 листопада 2018 року, індексний номер витягу 146331513.
2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 1,5717 га (кадастровий номер: 5624682000:01:001:0209) згідно з розробленим проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки у раз і зміни її цільового призначення для індивідуального садівництва товариству з обмеженою відповідальністю «АГРОВІТАЛ ПЛЮС» за рахунок земель, що належать на праві власності для ведення особистого селянського господарства на території Великоомелянської сільської ради, відповідно до Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 21 листопада 2018 року, індексний номер витягу 146331513.
3. Товариству з обмеженою відповідальністю «АГРОВІТАЛ ПЛЮС» в установленому законодавством порядку посвідчити право власності на земельну ділянку та забезпечити її використання відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.
Голова адміністрації В.ПИЛИПЧУК