УКРАЇНА
РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
18 лютого 2019 року № 69
Про затвердження проекту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у разі зміни
її цільового призначення для
будівництва та обслуговування
будівель громадських та релігійних
організацій громадянину Чугаю
Богдану Миколайовичу на території
Обарівської сільської ради
Розглянувши заяву громадянина Чугая Богдана Миколайовича від 24 січня 2019 року, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій за рахунок земель, що належать на праві власності для індивідуального садівництва на території Обарівської сільської ради та керуючись статтями 17, 20 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій громадянину Чугаю Богдану Миколайовичу за рахунок земель, що належать на праві власності для індивідуального садівництва на території Обарівської сільської ради, відповідно до Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 05 грудня 2018 року, індексний номер витягу 148118057.
2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,3006 га (кадастровий номер: 5624687400:04:010:1302) згідно з розробленим проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки у раз і зміни її цільового призначення для будівництва та обслуговування будівель громадських та релігійних організацій громадянину Чугаю Богдану Миколайовичу за рахунок земель, що належать на праві власності для індивідуального садівництва на території Обарівської сільської ради, відповідно до Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 05 грудня 2018 року, індексний номер витягу 148118057.
3. Громадянину Чугаю Богдану Миколайовичу в установленому законодавством порядку посвідчити право власності на земельну ділянку та забезпечити її використання відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.
Голова адміністрації В.ПИЛИПЧУК