РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на вебсторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 травня 2024 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Розпорядження №78 від 21.02.2019


УКРАЇНА

 

РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

21 лютого  2019 року                                       № 78

 

Про зміни до міжбюджетних

трансфертів на 2019 рік

 

 

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 23 січня 2019 року № 39-р ,,Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”, пункту 6 Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 лютого 2012 року № 106 ,,Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”, зі змінами, п.3 рішення Рівненської районної ради від 20 грудня 2018 року № 828 „Про районний бюджет на 2019 рік”, зі змінами:

 

1. Збільшити доходи загального фонду районного бюджету на 2019 рік за кодом 41034500 „Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” на суму 472400 гривень.

2. Збільшити видатки загального фонду районного бюджету на      2019 рік за ТПКВКМБ 9510 „Субвенція з місцевого бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок відповідної субвенції з державного бюджету” на суму 232400 гривень, головним розпорядником коштів визначити фінансове управління райдержадміністрації.

3. Збільшити обсяг коштів переданих із загального фонду районного бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 240000 гривень.

4. Збільшити надходження коштів із загального фонду районного бюджету до бюджету розвитку (спеціального фонду) на суму 240000 гривень.

5. Збільшити видатки спеціального фонду (бюджету розвитку) районного бюджету на 2019 рік за ТПКВКМБ 7363 „Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій” на загальну суму 240000 гривень, головним розпорядником коштів визначити відділ освіти райдержадміністрації.

6. Збільшити обсяг міжбюджетних трансфертів між районним та бюджетами сільських рад на суму  232400 гривень.

7. Затвердити перелік об’єктів, що фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій у 2019 році на суму 472400 гривень, згідно із додатком.

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

Голова адміністрації                                               В. ПИЛИПЧУК
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про проведення щорічного

обласного конкурсу проектів розвитку

територіальних громад Рівненської області на 2021 рік

 

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!