УКРАЇНА
РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
голови районної державної адміністрації
21 березня 2019 року № 119
Про затвердження проекту
землеустрою щодо відведення
земельної ділянки у разі зміни
її цільового призначення
для індивідуального садівництва
громадянину Климчуку Вадиму
Андрійовичу на території
Обарівської сільської ради
Розглянувши заяву громадянина Климчука Вадима Андрійовича від 06 березня 2019 року, проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для індивідуального садівництва за рахунок земель, що перебувають у його власності для ведення особистого селянського господарства на території Обарівської сільської ради та керуючись статтями 17, 20 Земельного кодексу України, статтею 50 Закону України «Про землеустрій», статтями 13, 21 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:
1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового призначення для індивідуального садівництва громадянину Климчуку Вадиму Андрійовичу за рахунок земель, що перебувають у власності для ведення особистого селянського господарства на території Обарівської сільської ради, відповідно до Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 12 вересня 2018 року, індексний номер витягу 137489082.
2. Змінити цільове призначення земельної ділянки площею 0,1584 га (кадастровий номер: 5624687400:04:010:0194) згідно з розробленим проектом землеустрою щодо відведення земельної ділянки у разі зміни її цільового
призначення для індивідуального садівництва громадянину Климчуку Вадиму Андрійовичу за рахунок земель, що перебувають у власності для ведення особистого селянського господарства на території Обарівської сільської ради, відповідно до Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 12 вересня 2018 року, індексний номер витягу 137489082.
3. Громадянину Климчуку Вадиму Андрійовичу в установленому законодавством порядку посвідчити право власності на земельну ділянку та забезпечити її використання відповідно до статті 91 Земельного кодексу України.
4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.
В.о. голови адміністрації С.ПОДОЛІН