РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на веб-сторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 вересня 2020 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини
24 вересня 2020

Сьогодні, 24 вересня 2020 року відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини, під головуванням заступника голови районної державної адміністрації Володимира Леонова. У ході засідання розглянуто  13 питань. З усіх питань прийнято відповідні рішення відповідно до вимог чинного законодавства України.

 

 

 


Детальнiше »
24 вересня 2020

  За даними МОЗ, станом на ранок 24 вересня в Україні зафіксовано 3 372 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  

За попередню добу на Рівненщині виявлено 162 інфікування COVID-19. 


Детальнiше »
23 вересня 2020

На Рівненщині завершується будівництво та реконструкція лікарських амбулаторій в рамках проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей». Черговий етап його впровадження обговорили у Рівненській ОДА.


Детальнiше »
23 вересня 2020

Президент України Володимир Зеленський підписав Указ Президента України від 22 вересня 2020 року № 406/2020 «Про невідкладні заходи щодо стабілізації ситуації в енергетичній сфері та подальшого розвитку ядерної енергетики».


Детальнiше »
23 вересня 2020

За даними МОЗ, станом на ранок 23 вересня в Україні зафіксовано 3 497 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19.  


Детальнiше »
22 вересня 2020

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо забезпечення оздоровлення і відпочинку дітей, які потребують особливої уваги та підтримки», який Верховна Рада України ухвалила 1 вересня 2020 року.


Детальнiше »
22 вересня 2020

За попередню добу на Рівненщині виявлено 108 інфікувань COVID-19. Станом на ранок 22 вересня на Рівненщині зареєстровано ще 21 новий випадок захворювання.


Детальнiше »
22 вересня 2020

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон України «Про внесення змін до статті 3 Закону України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю» щодо підвищення особам з інвалідністю з дитинства надбавки на догляд», який Верховна Рада України  ухвалила 2 вересня 2020 року.


Детальнiше »
22 вересня 2020

 Як повідомили в ГУ ДПС у Рівненській області, впродовж восьми місяців 2020 року суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів 461,8 млн грн  єдиного податку. За словами начальника податкової служби області Віталія Чуя, в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, місцеві громади Рівненщини додатково отримали 28,9 млн грн  єдиного податку.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!