РІВНЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

Уряд України Мапа сайту

Всі матеріали на вебсторінці розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution 4.0International

 

33001, м. Рівне, вул. Соборна, 195, тел./факс: (0362) 63-60-91, Е-mail: rivnenskarda@rv.gov.ua

 
 березня 2021 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини
4 березня 2021
Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо відновлення проведення конкурсів на зайняття посад державної служби та інших питань державної служби»
Детальнiше »
3 березня 2021
2 березня 2021 року публічні особи Рівненщини, а саме: перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Подолін, координатор із вакцинації в області Олені Гандзюк та керівниці ГО «Батьки за вакцинацію. Рівне» Ірина Лепеха зробили щеплення.
Детальнiше »
3 березня 2021

Перший заступник Голови Верховної Ради України Руслан Стефанчук розповів про планування законотворчої діяльності у Верховній Раді. Він пояснив, чому важливо вирішити проблему зарегульованості в українському законодавстві.


Детальнiше »
25 лютого 2021
25 лютого у великій залі Рівненської райдержадміністрації відбувся семінар з питань цивільного захисту населення за участі в.о.голови Рівненської райдержадміністрації Володимира Леонова та голів територіальних громад Рівненського району.
Детальнiше »
24 лютого 2021
24 лютого у  залі засідань Рівненської районної державної адміністрації під головуванням в.о. голови Рівненської райдержадміністрації  Володимира Леонова відбулася нарада з головами об’єднаних територіальних громад Рівненського району.  
Детальнiше »
23 лютого 2021

«Ризики нелегальної трудової міграції» – тема групового заходу для безробітних, що відбувся у Рівненській районній філії РОЦЗ.


Детальнiше »
23 лютого 2021
«У межах Національної програми «Велике будівництво» по всій Україні будують школи, стадіони, дитячі садки. Це велика програма, яку не слід обмежувати лише спорудженням доріг»
Детальнiше »
19 лютого 2021
 Відповідно до розпорядження Президента України від 12 лютого 2021 року № 41/2021-рп Петра ЛЕВЧУКА звільнено з посади голови Рівненської районної державної адміністрації.
Детальнiше »
19 лютого 2021

Внесено зміни до бюджету Рівненського району на 2021 рік та передано майно зі спільної власності територіальних громад Рівненського району у комунальну власність новоутворених громад.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


 

 

   

 

 

 

  

 

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

_________________________

ОГОЛОШЕННЯ

 

Заява про визначення обсягу

стратегічної екологічної оцінки

 

Оголошення про проведення щорічного

обласного конкурсу проектів розвитку

територіальних громад Рівненської області на 2021 рік

 

 

Оголошення про початок громадського

обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля

 

Порядок використання коштів, передбачених в обласному бюджеті, на часткове відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва

 

До уваги надавачів послуг за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги

 

Об’єкти бюджетної сфери, які потребують здійснення енергоефективних заходів із залученням механізму енергосервісу та інвесторів

 

Оголошення для органів місцевого самоврядування щодо розрахунку середньозважених тарифів на тепло!